Liberec – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Třinec 2:1 (kon.) | Příbram – Slovácko 3:0 (kon.)
Jihlava – Olomouc 0:4 (kon.) | Brno – Ostrava 2:0 (kon.) | Znojmo – Jablonec 1:3 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 2:6 (kon.) | Táborsko – Bohemians 1905 2:2 (kon.)

89
    Liberec si připíše všechny body, to už je teď jasné.

88
    Lebruška se k míči přes dobře bránícího Zitku nedostal, který jej nechal doputovat do zámezí.

86
    O třech bodech pro Liberec už není pochyb. Rozhodnuto už bylo po prvním poločase.

85
    Rozehrávka hostů skončila až u brankáře Koláře, který v dnešním zápase moc práce neměl.

84
    Zitka už se dostal s míčem za lajnu, čehož si všiml i jeden z pomezních rozhodčích.

83
    Slovan kontroluje hru a s míčem kombinuje na vlastní polovině. Závěrečné minuty už se budou zřejmě jen dohrávat.

81
    Na nějaké překvapení už to nevypadá. Hosté už nemají moc sil na nějaké kontaktní góly.

80
    Liberec dnes střídá naposledy. Odpracováno má dnes Hadaščok, kterého nahradil Zitka.

79
    Varnsdorf drží míč a snaží se něco vymyslet.

77
    Dlouhý centr Čurgaliho nikoho ze spoluhráčů nenašel a doputoval pouze do územích modrých dresů.

76
    Frimmel měl na kopačce pátou branku Liberce. Jeho ráně z otočky ale chyběla potřebná razance.

74
    Slovan střídá. Boušku nahradil Ondráček.

73
    Hosté zbytečně faulovali a hru museli přerušit.

72
    Po krátké pauze se tak opět hraje. Aktuálně drží balon fotbalisté v modrých dresech.

70
    Bukáček se ocitl po jednom ze soubojů na trávníku. Liberečtí sportovně zakopli míč do autu.

69
    Varnsdorf střídá. Čerstvý Vinš nahrazuje Mponga.

68
    Hosté jsou dnes v útoku zatím bezradní. Liberecká defenziva funguje na výbornou.

66
    Ve hře obou týmů je teď vidět řada nepřesností. Samotné dění se pak odehrává na středu hřiště.

Dnešní utkání sleduje 120 diváků.

65
    Varnsdorf také střídá. Černého nahrazuje Breburda.

64
    Domácí znovu míchají sestavou. Utkání skončilo pro Beníška, kterého nahradil Henzl.

62
    Nový muž na hřišti Frimmel si nepohlídal obrannou linii soupeře a byl mu odmáván ofsajd.

61
    Novotného rána slabší levou nohou zamířila pouze vedle Svobodovy branky.

60
    Liberec poprvé vystřídal. Ze hry odešel Szabo, který své místo přenechal Frimmelovi.

58
    Douglas nedokázal využít přečíslení 2 na 1 a finální přihrávku pokazil.

56
    Domácí zradila rozehrávka. Hra se teď rychle přelévá ze strany na stranu.

55
    Liberečtí kontrolují vývoj utkání a dopředu příliš nepospíchají.

53
    Szaba zradilo na středu hřiště zpracování, čehož ale hosté nedokázali využít.

52
    Dydowicz se hezky dostal před dva bránící protihráče. Poslední krok mu ale nevyšel a o balon přišel.

50
    Varnsdorfští se zatím na polovinu svého soupeře nedostávají. Úvod druhého dějství patří jednodnačně hráčům v modrých dresech.

48
    Roh Varnsdorfu nebyl pro Liberecké žádným problémem.

47
    Liberec právě vstřelil branku!

Domácí Slovan vstoupil do druhého poločasu jako uragán a hned dvě minut po změně stran se dočkává další branky. Pěknou křižnou ranou se prosadil VOJTĚCH HADAŠČOK – 4:0.

46
    Hosté si na úvod druhého poločasu připravili hned dvojité střídání. Ze hry odešli Ruszo a Synek, místo nich přišli Čurgali a Pollách.

46

45
    Domácí jsou v držení míče na středu hřiště.

44
    Závěr první půle už je na spadnutí. Vypadá to, že se branky už nedočkáme.

43
    O ten ale vzápětí přišli. Varnsdorf ale své výhody využít nedokázal.

42
    Liberečtí teď kontrolují hru a drží balon.

41
    Jánošíkovi se centr do pokutového území příliš nepovedl. Balon skončil vysoko nad brankou.

40
    Před námi je posledních pět minut prvního poločasu. Zatím se odehrává v jasné režii Slovanu.

38
    Hadaščok ani za cenu faulu nezastavil unikajícího Justa, hosté dostali výhodu, se kterou ale naložili dost prach bídně.

37
    Kamerunec Douglas se hezky prodral před dva bránící obránce, následnou rozehrávku ale pokazil.

36
    Bouškovu pohlednou ránu vyrazil Svoboda na rohový kop, kterého se ujme Douglas.

35
    Slovan má tě mírnou herní převahu. Hra se odehrává převážně na polovině hostů.

34
    Dydowicz se pokusil lobem vysunou rozběhnutého Douglase. Ten se ale přes obránce Bukáčka k balonu neprobil.

33
    Hadaščokovu zbokovanou ránu zkrotil ve svých rukavicích až gólman Svoboda.

32

Liberečtí předvedli krásnou akci, po které slaví již třetí přesný zásah. Dydowicz hezky obešel protihráče, balon předložil volnému MARTINU JÁNOŠÍKOVI a ten od tyče do branky skóroval – 3:0.

30
    Rychlou akci po levé straně hřiště opět zastavil dobře bránící Egert, který poslal míč do zámezí.

29
    Varnsdorf ale nic z následné standardky nevytěžil. Egert byl na svém místě včas a balon odhlavičkoval.

28
    Akce hostů byla zastavena jen za cenu faulu.

27
    Na druhé straně zamířila Jíchova technická rána těsně nad. Kolář ji jen zkontroloval.

26
    Hadaščokova rána z úctyhodné vzdálenosti nebyla vůbec špatná. Svoboda si ale dokázal poradit.

25
    Nepřesná rozehrávka teď Varnsdorf připravila o veškeré šance na úspěch.

24
    Hosté mají v posledních minutách očividně navrch.

23
    Synek se dostal až do slibné pozice. Jeho střela na dlouhou nohu ale zamířila vedle.

22
    Černého zakončení postrádalo přesnost a skončilo vysoko nad domácí brankou.

21
    Novotný se vydal na útočný výlet, který ale končí pouze odkopem od branky Varnsdorfu.

20
    Bouška se za Jánošíkovým centrem natahoval zbytečně. Balon o kousek minul.

18
    Just se šikovně zbavil Dydowicze. Následný centr do šestnáctky ale pokazil.

17
    Hadaščok při svém zpracování podklouzl a o balon byl následně připraven Jíchou.

15
    Pokorný si dobře pohlídal náběh Černého, který vzápětí fauloval domácího stopera.

14
    Varnsdorfu se teď daří kombinace ve středu hřiště. Liberec jen marně napadá.

13
    Douglasovi se rohový kop vůbec nepovedl, centrovaný balon zamířil rovnou za lajnu.

11

Papírový favorit potvrzuje své kvality již podruhé. Centrující Beníšek našel přesně LUKÁŠE SZABA, který se hezky zbavil obránce a poté s trochou štěstí dopravil míč do sítě – 2:0.

10
    Bouškova rána z hranice vápna v žádném případě nemohla hostujícího gólmana ohrozit.

8
    Just měl místo přihrávky raději střílet. Kolmice za domácí obranu byla neúspěšná.

7
    Svoboda váhal se svým odkopem tak dlouho, čehož málem dokázal využít napadající Bouška.

6
    Liberecké fotbalisty vstřelená branka povzbudila. S dalším nebezpečným centrem přispěchal Jánošík, který byl ale zablokován.

5

Slovan využil svého rychlého přečíslení a hned v úvodu se dostává do vedení. Po přesné přihrávce Beníška se před brankou prosazuje úplně volný DJIKA DOUGLAS HUGUES – 1:0.

4
    Hosté jsou v úvodu střetnutí aktivnějším týmem. Liberečtí se zatím na polovinu soupeře příliš nepodívali.

3
    A Varnsdorf z ní ihned zahrozil! Nejvýše do vzduchu se v pokutovém území vyšrouboval Černý, který ale svoji hlavičku namířil jen do břevna.

2
    Egert fauloval hostujícího Mponga, který pro svůj tým vybojoval standardní situaci ze zajímavé pozice.

1
    Liberečtí začali aktivně a svým rychlým napadáním přinutili soupeře chybovat v rozehrávce.

1

FC Slovan Liberec: Kolář – Pokorný (C), Beníšek, Hadaščok, Dydowicz, Jánošík, Novotný, Bouška, Egert, Szabo, Douglas Hugues.

FK Varnsdorf: Svoboda – Bukáček (C), Ruszo, Šimoník, Černý, Lebruška, Just, Mpong, Jícha, Chod, Synek.

Rozhodčí: Příhoda – Fišer, Hanousek.

Papírovým favoritem zápasu by měli být liberečtí mladíci. Těm patří aktuálně deváté místo a na svém kontě mají 10 bodů. Varnsdorfští si vedou o něco hůře. S pouhými 5 body okupují až sedmnácté místo tabulky Juniorské ligy.

Hezké odpoledne ze severu Čech. Před námi je utkání 7. kola Juniorské ligy mezi domácím Slovan Liberec, který na Městském stadionu přivítá FK Varnsdorf.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.