Liberec – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Třinec 2:1 (kon.) | Příbram – Slovácko 3:0 (kon.)
Jihlava – Olomouc 0:4 (kon.) | Brno – Ostrava 2:0 (kon.) | Znojmo – Jablonec 1:3 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 2:6 (kon.) | Táborsko – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
Plzeň – Sparta 1:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
4:0 (3:0)
FK Varnsdorf
Pondělí 26.08.2013, 13:00 • Městský stadion, Liberec • Juniorská liga

80
    Liberec dnes střídá naposledy. Odpracováno má dnes Hadaščok, kterého nahradil Zitka.

76
    Frimmel měl na kopačce pátou branku Liberce. Jeho ráně z otočky ale chyběla potřebná razance.

74
    Slovan střídá. Boušku nahradil Ondráček.

69
    Varnsdorf střídá. Čerstvý Vinš nahrazuje Mponga.

65
    Varnsdorf také střídá. Černého nahrazuje Breburda.

64
    Domácí znovu míchají sestavou. Utkání skončilo pro Beníška, kterého nahradil Henzl.

60
    Liberec poprvé vystřídal. Ze hry odešel Szabo, který své místo přenechal Frimmelovi.

47
    Liberec právě vstřelil branku!

Domácí Slovan vstoupil do druhého poločasu jako uragán a hned dvě minut po změně stran se dočkává další branky. Pěknou křižnou ranou se prosadil VOJTĚCH HADAŠČOK – 4:0.

46
    Hosté si na úvod druhého poločasu připravili hned dvojité střídání. Ze hry odešli Ruszo a Synek, místo nich přišli Čurgali a Pollách.

32

Liberečtí předvedli krásnou akci, po které slaví již třetí přesný zásah. Dydowicz hezky obešel protihráče, balon předložil volnému MARTINU JÁNOŠÍKOVI a ten od tyče do branky skóroval – 3:0.

11

Papírový favorit potvrzuje své kvality již podruhé. Centrující Beníšek našel přesně LUKÁŠE SZABA, který se hezky zbavil obránce a poté s trochou štěstí dopravil míč do sítě – 2:0.

5

Slovan využil svého rychlého přečíslení a hned v úvodu se dostává do vedení. Po přesné přihrávce Beníška se před brankou prosazuje úplně volný DJIKA DOUGLAS HUGUES – 1:0.

3
    A Varnsdorf z ní ihned zahrozil! Nejvýše do vzduchu se v pokutovém území vyšrouboval Černý, který ale svoji hlavičku namířil jen do břevna.