Pátek 30.08.2013, 18:00 • Aréna Chimki, Chimki • Ruská Premier Liga

Dmitrij Bělorukov dostává žlutou kartu za faul na vlastní polovině.

90+2
    Rozhodčí nastavil tři minuty.

90
    Probíhá devadesátá minuta, hosté stále prohrávají 1:2, hraje se na polovině Permu.

88
    Čistý zákrok obránce CSKA, hosté ztrácí míč.

87
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Honda, přichází Cauņa.

84
    Georgjev dostává žlutou kartu za faul na Zubara.

84
    V posledních minutách převzali otěže hry hosté, podaří se Permu vyrovnat?

82
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Tošić, přichází González.

81
    Žlutou kartu dostává hostující Janusz Gol.

80
    Poslední desetiminutovka, domácím se povedl obrat a nyní již vedou 2:1, jak utkání nakonec dopadne? Sledujte i dál náš onlajn přenos!

79
    A vedoucí gól jako by vlil domácím krev do žil a jejich útoky jsou hodně nebezpečné.

77
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Ale domácí zůstali u míče a nakonec se dočkali vedoucího gólu, střelou z hranice pokutového území se prosazuje Nigerijec AHMED MUSA.

77
    Obrana Permu odvrací.

76
    Gerus vyráží centr z levé strany, ale CSKA bude rozehrávat rohový kop z levé strany.

75
    Snaha hráčů CSKA již je křečovitá, domácí hodně chybují.

73
    Odkop od branky Permu, míč má na levé straně Jakubko, který ale neustál souboj.

72
    Zuber byl u míče o něco později, než gólman Gerus.

70
    Poslední dvacetiminutovka před námi, domácí mají místy drtivý tlak, ale bez gólového efektu.

68
    Statistika držení míče: 73% : 27% pro CSKA Moskva.

66
    Převaha domácích je již hodně znatelná, hosté brání v deseti hráčích.

64
    CSKA má častěji míč na svých kopačkách, hosté se brání.

62
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Pejev, přichází Kamešs.

60
    Hodina hry za námi, hosté stále drží nadějný výsledek, kterým je remíza 1:1.

58
    Gerus odkopává na polovinu soupeře, kde však míč získávají domácí fotbalisté.

57
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Gadžijev, přichází Kanunnikov.

56
    Fotbalisté CSKA mají míč na svých kopačkách a kombinují na půli hřiště.

54
    Domácí rychlý protiútok zastavuje faulem Zanev a také on dostává žlutou kartu.

53
    Zajímavý volný kop hostů z levé strany, v těsné blízkosti brankové čáry. Obrana CSKA ale odvrací.

52
    Žlutou kartu dostává Nababkin, který v těsné blízkosti vlastního pokutového území fauluje Gadžijeva.

51
    Gerus musí rychle rozehrát malou domů, zvládl to.

50
    Faul domácích na polovině Permu, hosté rozehrávají.

48

47
    Gol fauluje na vlastní polovině Zubera, domácí rozehrávají.

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 19:03 hodin.

První poločas skončil, hosté měli skvělý vstup do utkání, již v první minutě se prosadil Pejev, pak však taktovku převzali domácí, kteří se dočkali vyrovnání ve 23. minutě Doumbia. Pak si ještě domácí vypracovali další šance, ale po odchodu Doumbii ve 32. minutě se útočná síla CSKA oslabila.

45+2
    Rozhodčí nastaví dvě minuty, do konce poločasu zbývají poslední vteřiny.

45
    Pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, hosté se brání.

44
    Rohový kop CSKA z levé strany, obrana Permu odvrací.

42
    CSKA kombinuje na vlastní polovině.

40
    Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, stav stále nerozhodný 1:1.

39
    Stejně jako při předchozí situaci, ani nyní se Gerus nemusí střely Hondy obávat, míč se odráží od zdi.

38
    Honda si již staví míč v blízkosti šestnáctky soupeře, další dobrá standardka CSKA!

37
    Výtečný zákrok Geruse, který míč vyráží.

36
    CSKA bude rozehrávat rohový kop z pravé strany.

34
    Odkop od branky Permu.

32
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Doumbia, přichází Zuber.

31
    Ano, je to tak, CSKA připravuje střídání, střelec zatím jediného gólu CSKA, Seydou Doumbia, nemůže pokračovat v zápase!

30
    Je za námi půl hodina hry, zatím sledujeme vyrovnané a hlavně atraktivní utkání, věřme, že tempo zápasu vydrží i nadále!

29
    Ovšem vypadá to, že Doumbia utrpěl v souboji s Vassiljevem nějaké zranění levé nohy a odkulhal okamžitě do kabin, CSKA zřejmě budou muset střídat.

28
    Vassiljev zasprintoval a dokázal ubránit pronikajícího Doumbiu.

28
    Obrana CSKA odvrací, i následný centr hostů z levé strany.

27
    Rohový kop z levé strany pro Perm.

25
    Přihrávka z levé strany Permu končí u bránícího hráče CSKA, který odkopává.

23
    SEYDOU DOUMBIA "přetlačil" v osobním souboji bránícího Semenova a těsně před Gerusem stihl špičkou kopačky zasáhnout míč, který skončil v síti.

21
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Sirakov, přichází Fadějev.

20
    Hosté připravují střídání.

19
    Georgijev se nedostal do zakončení, je to odkop od branky CSKA.

18
    Při hlavičkovém souboji tam zřejmě byl zraněn jeden z hráčů Permu, který musí být ošetřován za postranní čarou.

17
    Domácí rozehráli, ve vápně se snaží hlavičkovat Musa, ale obrana Permu odvrací.

16
    Rohový kop pro CSKA, tentokrát z levé strany.

15
    A je tu znovu další dobrá šance hostů, Gadžijevovi však míč odskočil od nohy v pokutovém území CSKA.

14
    Hostující gólman Gerus vykopává až na polovinu soupeře.

13
    Domácí rozehrávají z pravé strany, hosté odvrací.

12
    CSKA má k dispozici rohový kop.

10
    Nákop CSKA na Musu, který se ale dostává k míči později, než gólman Gerus.

9
    Hosté se dostávají pod mírný tlak.

7
    CSKA má míč ve své moci, domácí kombinují na polovině Permu.

6
    Tak nakonec Dzagojev přenechal exekuci volného kopu Hondovi, který střílí přes zeď, ale míč letí nad branku.

5
    Domácí rozehrávají ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů od branky Permu. Rozehrává Dzagojev.

4
    Domácí Musa faulován v těsné blízkosti pokutového území Permu, rozhodčí píská faul.

3
    Míč ze vzduchu, po nepřesné střele hostů, sbírá Akinfejev, který rozehrává.

1
    Amkar Perm právě vstřelil branku!
    Fantastický vstup Permu do dnešního utkání, domácí bránili pouze ve dvou a na zadní tyči si na míč z levé strany nabíhá GEORGIJ PEJEV a střelou z voleje dává první gól utkání.

1

CSKA Moskva: Akinfejev – Berezuckij, Ignaševič, Nababkin, Ščennikov, Honda, Wenbloom, Dzagojev, Tošić, Doumbia, Musa

FK Amkar Perm: Gerus – Bělorukov, Sirakov, Zanav, Semenov, Gadžijev, Pejev, Georgjev, Vassiljev, Gol, Jakubko

Rozhodčí: Lapočkin – Pisanko, Bereznev.

Vítejte u onlajn přenosu utkání sedmého kola ruské Premier Ligy, v němž domácí CSKA Moskva přivítá FK Amkar Perm. Utkání se odehraje v Arena Chimki a provede jím trojice ruských rozhodčích, hlavní Sergej Lapočkin a asistenti Igor Pisanko s Dmitrijem Bereznevem.

CSKA MOSKVA
    Domácí aktuálně vedou pořadí ligy, když v šesti odehraných ligových kolech ještě neprohráli. Čtyřikrát se radovali z vítězství a dvakrát zápas zremizovali. Na prvním místě mají tak jednobodový náskok před Lokomotivem Moskva a FK Rostovem, který je třetí.

FK AMKAR PERM
    Hosté jsou po šesti ligových kolech na šestém místě, když dosud nasbírali devět bodů za dvě výhry a tři remízy. Jednou odešli z hřiště jako poraženi a mají tak stejný počet bodů, jako sedmý Krasnodar a osmé Dinamo Moskva.