Sparta – JYP 5:4 (1:0 po s.n.) | Chomutov – Kuopio 6:5 (3:2 po s.n.) | Kärpät – Plzeň 1:3 (kon.)
Jokerit – IFK Helsinky 2:0 (kon.) | Pardubice – TPS 1:4 (kon.) | HC Slovan – Linköping 4:2 (kon.)
Liberec – Tappara 6:4 (kon.) | Luleå – Kometa Brno 5:1 (kon.) | Eisbären – Mountfield HK 4:1 (kon.)
Hamburg – Salzburg 5:0 (kon.) | Fribourg – Brynäs 3:2 (po pr.) | Bern – Djurgården 3:2 (po pr.)
Zürich – Färjestad 1:2 (kon.) | Zug – Frölunda 3:7 (kon.)
ZSC Lions
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Färjestad Karlstad
Pátek 30.08.2013, 19:45European Trophy

Z dnešního utkání berou tři body hosté. Tímto se s Vámi loučím. Přeji pěkný večer. (21:57:49)

60:00

58:14
    Aberg dostává 2 minuty a tak domácí budou hrát přesilovou hru. Současně dostává 10 minutový trest Grundel.

55:29
    Hosté budou hrát v oslabení. Vyloučen je za hákování Bastiansen.

50:00
    Curych se snaží dostat do hry, ale hosté velmi dobře brání.

47:05
    Do velké šance se dostal Wallin, ale Flüelera nepřekonal.

43:46
    Vzájemně jsou vyloučeni Neuenschwander a Hyka.

40:01

40:00

39:49
    Färjestad právě vstřelil branku!
    Hosté v poslední minutě druhé třetiny otáčí vývoj utkání a dostávají se do vedení. Střelcem branky je MAX GÖRTZ. Bez asistence.

39:13
    Hosté před koncem druhé třetiny vyrovnávají zásluhou GARRETTA STAFFORDA. Bez asistence.

35:00
    Domácí měli dvě šance, ale Künzle ani Shannon neskórovali.

33:42
    Vzájemně jsou vyloučení Maurer a DiDiomete, kteří dostávají po 2 minutách. Dále jsou vyloučen Schäppi a Liffton na 2+2. Navíc Liffton ještě inkasuje 10 minutový trest.

33:00
    Hosté se i po inkasované brance snaží hrát aktivně.

30:42
    Vzájemně jsou vyloučeni Keller a Nygärd.

28:59
    Lions právě vstřelili branku!
    Do vedení jdou ale domácí. Prvním úspěšným střelcem zápasu je PATRIK BÄRTSCHI. Asistence: Ronalds Kenins, Morris Trachsler.