Jihlava – Slavia 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Teplice 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Znojmo 2:0 (kon.)
Plzeň – Olomouc 3:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:1 (0:1)
SK Slavia Praha
Neděle 01.09.2013, 17:00Gambrinus liga

Vysočina porazila Slavii 2:1, když se ve druhém poločase o obrat postaral z penalty Lukáš Vaculík a v 86. minutě Milan Kopic. Jihlavané mají v tabulce nyní 7 bodů, stejně jako jejich soupeř z Prahy. (18:53:37)

90
    Standardí situaci poblíž rohového praporku rozehrál Vaculík, snažil se pošetřit čas, což se mu moc nepodařilo.

90
    Dobrotka za faul na Kolouška vidí žlutou kartu.

90
    Druhý poločas bude o dvě minuty delší.

90
    Ve vápně se snažil protlačit Mičola, ale zamířil vysoko nad.

88
    Snahu Slavie o vyrovnání řeší se štěstím Blažek.

86
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Centr Tomáše Josla z levé strany dopadl ve vápně na nohu MILANA KOPICE, který poslal svou střelu k pravé tyčce Černého branky.

84
    Hřiště opustil Petr Tlustý, místo něj si zahraje Jiří Krejčí.

84
    Vysočina se snaží o vstřelení druhé branky, čímž ale zapomíná na zadní vrátka.

82
    Dostál poslal k zemi Harbu, z následné akce ale Jihlava nic nevytěžila.

81
    Nadějnou akci Jihlavy zastavil včasným zákrokem Petrák, který ukopl balón Vaculíkovi.

78
    Josl fauloval Mičolu a vidí žlutou kartu.

78
    Hřiště opustil Dávid Škutka, místo něj si zahraje Milan škoda.

77
    Karol Kisel mohl hostím vrátit vedení, ale z malého vápna netrefil branku.

76
    S rohovým kopem zahrávaným Hurkou si obrana Vysočiny poradila.

76
    Josl před Mičolou odvrací na roh.

75
    Po centru Mičoly se nůžkami o střelu pokusil Dobrotka, Blažek ale chytá.

74
    LUKÁŠ VACULÍK nedal Černému šanci, který skákal ke své levé tyči, Vaculík mířil na opačnou stranu.