Osasuna – Villarreal 0:3 (kon.) | Real Madrid – Ath. Bilbao 3:1 (kon.) | Espanyol – Real Betis 0:0 (kon.)
Real Sociedad – Atlético 1:2 (kon.) | Sevilla – Malaga 2:2 (kon.) | Valencia – Barcelona 2:3 (kon.)
Valencia CF
2:3 (2:3)
FC Barcelona
Neděle 01.09.2013, 21:00 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španělská LaLiga

Je tu konec zápasu, který byl ozdobou 3. kola víkendového 3. kola španělské Primera Division. Domácí hráči Valencie byli ve 40. minutě na ručník, když prohrávali po hattricku Messiho 0:3. Ještě před koncem poločasu ale dvakrát skóroval Helder Postiga a bylo zaděláno na drama. Také druhý poločas přinesl dramatickou podívanou, avšak gól jsme již neviděli a Barcelona se tak může radovat z výhry 3:2. (22:54:24)

90+3
    Poslední šanci zápasu měl po přímém kopu hlavičkující Jonas, jeho lehká hlavička ale doputovala jen do brankáře Valdése.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90+1
    Již se hraje nastavený čas, míč mají ve své moci domácí.

90
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Neymar, přichází Sergi Roberto.

90
    Mascherano se nechal po souboji ve vápně ošetřovat a překvapivě mohl následně pokračovat ve hře, aniž by opustil hrací plochu.

89
    Na druhé straně se do další šance dostal Jonas, tentokrát z toho ale tak velká šance nebyla.

88
    Skvělé věci nyní předvedl domácí brankář Diego Alves, který dvěma skvělými zákroky zachránil Valencii od definitivní pohromy! Nejprve pálil Jordi Alba a následně i Messi, skvělé zákroky Diega Alvese!

86
    Parádní střelu Jonase konečky prstů na tyč vyrazil Valdés. Teď se hostující gólman opravdu vyznamenal!

85
    Domácí dělají vše pro to, aby srovnali. Tlačí se do zakončení a Barcelona se jen brání.

83
    Po pasu od Neymara mohl rozhodnout Messi, jeho rána ale prolétla jen těsně vedle levé tyče domácí brány.

82
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Míchel, přichází Dani Parejo.

81
    Barcelonští kopali opět rohový kop, tentokrát se ale k zakončení nedostali.

80
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Cesc Fábregas, přichází Jonathan dos Santos.

79
    Stále se hraje od brány k bráně a hráči Barcelony nemohou být stále v úplném klidu.

77
    Po centru do vápna vracel Costa balon na malé vápno na Héldera Postigu, ten byl ale v ofsajdu.

76
    Na druhé straně nyní Joao Pereira vybojoval roh pro domácí celek.

75
    Messi zkoušel přihrávat Iniestovi, přihrávku ale přečetli obránci a míč zastavili.

Petr Bílek

Branky: 45. Postiga (Joao Pereira), 45+3. Postiga (Banega) – 11. Messi (Fábregas), 39. Messi (Fábregas), 41. Messi (Neymar)

Karty:   17. Joao Pereira (VAL), 43. Banega (VAL) – 29. Alba (BAR), 65. Dani Alves (BAR)

Valencia CF: Diego Alves – Joao Pereira, Rami, R. Costa, Guardado – Pabón, Fuego, Banega (68. Feghouli), Míchel (82. Parejo), Canales (69. Jonas) – Postiga
    FC Barcelona: Valdés – Dani Alves, Piqué, Mascherano, Alba – Fábregas (80. J. dos Santos), Busquets, Iniesta – Pedro (72. Tello), Messi, Neymar (90. Roberto)

Rozhodčí: Teixeira – García, Mateo