Jihlava – Slavia 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Teplice 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Znojmo 2:0 (kon.)
Plzeň – Olomouc 3:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
3:2 (2:0)
SK Sigma Olomouc
Neděle 01.09.2013, 19:00 • Doosan aréna, Plzeň • Gambrinus liga

Zápas sedmého kola mezi Plzní a Sigmou Olomouc je u konce. Domácí nakonec uhájili celkové vítězství, byť ve druhém poločase hned dvakrát inkasovali. Nejprve se trefil Šindelář, na jehož pokus ale dokázal bleskurychle odpovědět úspěšnou hlavičkou domácí Hejda. Dvacet minut před koncem pak dal Doležal ještě jednou naději svému týmu druhou úspěšnou trefou. Na vyrovnání už se ale hosté nezmohli a v Plzni nakonec prohráli po výsledku 3:2.

Pro dnešek se s vámi loučím a přeji hezký zbytek víkendu. (20:53:45)

90+1
    Zřejmě poslední akce Sigmy končí neúspěchem.

90+1
    Po závaru ve vápně Plzně nakonec odkopává balon Limberský.

90
    Další přímý kop pro Olomouc.

89
    Po Javůrkově centru se dostal k balonu Navrátil, který ale z otočky napálil jen obrazovky s ukazatelem skóre pod střechou plzeňského stadionu.

89
    Ďuriš fauloval agilního Navrátila. Přímý kop pro hosty.

88
    Hanáci jsou stále u balonu, ale Plzeňští je drží daleko od vlastní branky.

87
    Kombinace Olomouce kolem vápna Plzně skončila nepřesným centrem.

86
    Javůrek teď nedokázal zpracovat vysoký nákop Hořavy a v podstatě jen odevzdal balon domácím.

85
    Další přímý kop Plzně bude rozehrávat Pavel Horváth.

84
    Poslední střídání Viktorie. Milana Petrželu nahradil Tomáš Wágner.

84
    Ivan Lietava se uvedl faulem a hned po několika minutách vidí žlutou kartu.

82
    Dnešní utkání sleduje 10 475 diváků.

81
    Plzeň bude rozehrávat přímý kop na hranici velkého vápna. To je dobrá příležitost.

80
    Druhé střídání v týmu hostí. Šindeláře nahradil Ivan Lietava.

79
    Nepřesná kolmice hostů končí u brankáře Kozáčika.

78
    Sigma kopala rohový kop, ale Javůrkův přetažený centr na hřišti nikdo z jejích hráčů nezachytil.

77
    Další střídání v dresu Plzně. Marek Bakoš jde do hry namísto Stanislava Tecla, který dnes tedy neoslavil své narozeniny vstřelenou brankou.

Marek Kratochvíl

Branky: 1. Kolář, 9. Rajtoral, 64. Hejda (Horváth) – 61. Šindelář, 71. Doležal (Javůrek)

Karty:   73. Petržela (PLZ) – 33. Vidlička (OLO), 84. Lietava (OLO)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 11:6.
    FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Limberský, Hejda, Procházka, Rajtoral – Petržela (84. Wágner), Hořava, Kolář (56. Kovařík), Horváth (C), Ďuriš – Tecl (77. Bakoš)
    SK Sigma Olomouc: Zlámal – Vidlička, Dreksa, Škerle (C), Vepřek (60. Falta) – Navrátil, Šindelář (80. Lietava), Pospíšil, Javůrek – Ordoš, Doležal

Rozhodčí: Hrubeš – Kordula, Hájek

Diváci: 10 475