Zenit – Lok. Moskva 2:1 (kon.) | Ural – Kazaň 0:3 (kon.) | Spartak – Tomsk 2:1 (kon.)
Samara – Kubaň Krasnodar 0:0 (kon.) | Dynamo – Rostov 1:1 (kon.)
FK Zenit Petrohrad
2:1 (1:0)
FK Lokomotiv Moskva
Neděle 01.09.2013, 11:30 • Stadion Petrovskij, St. Petersburg • Ruská Premier Liga

To je z tohoto utkání vše, ale sportovní program je stále ve svém úvodu. Zůstaňte tedy s námi a sledujte další naše přenosy. Pro tuto chvíli na shledanou. (13:29:25)

Je to tak, utkání končí a to výhrou Zenitu Petrohrad 2:1. Hostům se sice podařilo Boussoufou v 70. minutě srovnat z pokutového kopu, nařízeného za hru rukou, ale tento stav Lokomotiv neudržel. V 86. minutě totiž vyvrcholil tlak domácích přesnou střelou Zyrjanova a body tak zůstaly v Petrohradu. Moskvané předvedli sympatický výkon, odjíždí však s prázdnou.

90+3
    Domácím se podařilo odhlavičkovat a to bude zřejmě konec hostujících nadějí na bod.

90+3
    Situace ve vápně Zenitu je plná strkanic, rozhodčí uklidňuje obě strany.

90+2
    Je tu roh pro Lokomotiv, u míče je Boussoufa. Možná poslední šance na vyrovnání.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Danny se drží za zadní stehenní sval a je nutné ošetření. Pokud nebude moci pokračovat, bude Petrohrad dohrávat v desíti, kouč Spalletti už své možnosti na střídání vyčerpal.

89
    Ofsajd Petrohradu a v něm chycený Keržakov.

88
    Fajzulin operoval na levé straně, odcentrovat se mu ale nepodařilo

86
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Teď se už ale domácí dočkali a byl to právě KONSTANTIN ZYRJANOV, který byl ve správném okamžiku na správném místě, opřel se do zpětné Fajzulinovy přihrávky z levé strany a placírkou zamířil přesně k tyči!

83
    Málem mohlo být vše jinak. Ve vápně zůstal zcela volný Zyrjanov, jenže centr na něj mířící byl o kousíček vyšší, než potřeboval a nemohl tak hlavičkovat.

82
    Tempo zápasu teď opět trochu pokleslo, skoro to vypadá, že jsou oba týmy spokojeny s bodem.

80
    Stŕídají i hosté, Maicona nahradil Dame N'Doye.

79
    Poslední změna v dresu Zenitu Petrohrad. Své si už odehrál Axel Witsel a místo něj nastoupil Viktor Fajzulin.

77
    Další útok Zenitu po levém křídle nepřinesl ani ten centr, hostům se podařilo přihrávku zblokovat a poté i míč odkopnout na půlící čáru.

76
    Po centru z levého křídla hlavičkoval Keržakov, ovšem vysoko nad Abajevovu branku.

74
    Vyrovnávací branka nalila hostům nových sil do žil a i když hrají celou druhou půli v deseti, svého soupeře dosti koušou.

72
    Střídání Zenitu. Odešel Roman Širokov a zbývající minuty odehraje Vladimir Bystrov.