Zenit – Lok. Moskva 2:1 (kon.) | Ural – Kazaň 0:3 (kon.) | Spartak – Tomsk 2:1 (kon.)
Samara – Kubaň Krasnodar 0:0 (kon.) | Dynamo – Rostov 1:1 (kon.)
FK Křídla Sovětů Samara
0:0 (0:0)
FK Kubaň Krasnodar
Neděle 01.09.2013, 16:05Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:57:40)

Je dobojováno, obě mužstva se dnes v koncovce poměrně dost natrápila a i když jsme nějaké dobré šance zaznamenali, nakonec je bezbranková remíza celkem logickým vyústěním dnešního zápasu. Samara sice byla v první půli mírně aktivnější, nicméně v té druhé hosté hru vyrovnali a bod za remízu si jednoznačně zaslouží.

90+3
    Do konce utkání zbývají poslední vteřiny, už to vypadá, že dnes si oba týmy rozdělí po bodu.

90+1
    Rozhodčí se rozhodl nastavit tři minuty, hraje se na polovině hřiště.

90
    Začala již devadesátá minuta, hosté se dopouští útočného faulu.

88
    V samém závěru je patrná snaha domácích o vstřelení rozhodujícího gólu, ale to se zatím nedaří.

86
    Hosté vhazují z pravé strany, na půli hřiště, kde se svádí souboj o míč.

84
    Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Cissé, přichází Baldé.

83
    Rozehrává Němov, ale obrana Krasnodaru odvrací do bezpečí.

82
    Domácí mají k dispozici volný kop na polovině soupeře.

81
    Odkop od branky Krasnodaru.

80
    Trochu překvapivá změna v sestavě Samary, s velmi udiveným výrazem odešel z hrací plochy Zeballos, který na hřišti nepobyl ani patnáct minut...

79
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Zeballos, přichází Elisjejev.

77
    Cissé se nedostal do zakončení před brankou soupeře, dobrý obranný zákrok Amisulašviliho.

75
    Němov "zazdil" jasnou gólovku, sám před Belenovem nedokázal zakončit a posílá míč mimo!