Arouca – Rio Ave 1:0 (kon.) | Marítimo – Olhanense 1:1 (kon.) | Belenenses – Nacional 2:3 (kon.)
FC Ferreira – Porto 0:1 (kon.) | Gil Vicente – Braga 1:0 (kon.)
FC Arouca
1:0 (0:0)
Rio Ave FC
Neděle 01.09.2013, 17:00 • Estádio Municipal de Arouca (Arouca) • Portugalská Primeira Liga

Téměř devadesáti minutový gólový půst ukončil za pět minut dvanáct Roberto. Mnout ruce si může trenér domácího celku i z toho důvodu, že výhru Aroucy nad Riem zařídila spolupráce střídajících hráčů. To je ode mne pro tuto chvíli vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího onlajn přenosu. (19:01:36)

90
    Domácí brání i za cenu karty. Jmenovitě ji uviděl Paulo Sergio.

90
    Hosté se snaží na branku ještě zareagovat. Ukru střídá Roderick Miranda.

89
    Arouca právě vstřelila branku!
    Nucené střídání se nakonec domácím vyplatilo. Minutu před koncem se prosazuje PORFIRIO ROBERTO, když využívá přihrávky rovněž střídajícího Paula Sergia.

84
    Ofenzivu se snaží oživit i hostující celek. Ahmed Hassan Mahgoub odchází. Zahraje si Sandro Lima.

83
    I třetí útočník základní sestavy domácího týmu Pintassilgo míří na střídačku. Rozhodnout se pokusí Serginho.

76
    Mika zasáhl do hry nedovoleným způsobem a vidí žlutou kartu.

72
    Útok se rozhodli oživit i hosté. Diego Lopes směřuje na střídačku, kde u postranní čáry netrpělivě přešlapuje Yonathan Del Valle.

68
    Druhé střídání domácího týmu a opět se jedná o útočné řady. Andre Clara nahradí Paulo Sergio.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:00.

V prvním poločase jsme branku neviděli. Za to jsme viděli spoustu nefotbalových momentů, které o všem k fotbalu patří. Jedná se o dvě žluté karty a zranění domácího útočníka. Věřme, že v dějství druhém budeme již moci informovat i o vstřelených brankách.

33
    Žlutou kartu vidí také hostující obránce Edimar Fraga.

27
    Zranění Romaria Souzy donutilo domácího trenéra k prvním střídání. Na jeho místo se nyní staví Roberto. Třeba se Robertu podaří oživit hru domácího celku.

19
    Hráči domácího celku naposledy pocítili chuť vítězství 12.5. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by jí dnes ochutnali po dlouhé době znovu.

7
    Hráči Aroucy obdrželi v posledním zápase mnoho žlutých karet. V tomto trendu zatím pokračuje Tinoco, který vidí žlutou kartu již v 7. minutě.