Arouca – Rio Ave 1:0 (kon.) | Marítimo – Olhanense 1:1 (kon.) | Belenenses – Nacional 2:3 (kon.)
FC Ferreira – Porto 0:1 (kon.) | Gil Vicente – Braga 1:0 (kon.)
FC Paços Ferreira
0:1 (0:0)
FC Porto
Neděle 01.09.2013, 18:45 • Estádio Dr. Machado de Matos, Felgueiras • Portugalská Primeira Liga

Do druhého poločasu vstoupili domácí neohroženě a několikrát nebezpečně zahrozili, ale branku nevstřelili. S přibývajícími minutami se však Porto dostávalo do stále většího náporu, který vyvrcholil vedoucím gólem po rohovém kopu. Domácí se pak snažili ztrátu dohnat, ale na vyrovnání to nestačilo. Stav zápasu 0:1. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 47%/53%.
    Celkem střel: 4/19.
    Rohové kopy: 2/12.
    Žluté karty: 2/2. (20:39:38)

90+5
    Ale k ohrožení hostující brány již nedošlo.

90+4
    Po faulu na Joseho budou zahrávat domácí ještě přímý volný kop.

90+3
    Na druhé polovině výborně bojuje a získává cenné vteřiny hostující Quintero.

90+2
    Ale domácí Poulsen si pomáhá nedovoleně proti Alexi Sandrovi a je pískáno.

90+1
    Pokračuje tlak domácího celku, který zamčel Porto na jeho polovině.

90
    Do hlavičky se tlačili Ricardo s Arnolinem, ale hosté se zatím ubránili.

90
    Po faulu na domácího hráče bude Ferreira zahrávat standartní situaci od lev postranní čáry.

89
    Hlavní rozhodčí dnešního klání nastavuje ještě čtyři minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

87
    Licá opět v úniku a po kličce bránícímu Lopesovi mířil těsně vedle pravé tyče Degráovy brány.

85
    Jeho pas však na zadní tyči Quintero nevyužil. Hrají hráči FC Paços.

85
    Naopak další útok po levém křídle vede neúnavný Licá.

83
    Ale domácí nemohou přes rychle napadajícího soupeře rozehrát.

83
    Vysoký pas na nabíhajícího Licá však byl příliš nepřesný.

82
    Porto opět drží míč a kontroluje hru uprostřed hrací plochy.

81
    Dochází k ošetření hostujícího gólmana Héltona, který se zřejmě poranil při výskoku.

80
    Nyní naopak domácí se tlačí dopředu a střídající José hledal svým centrem na zadní tyči Poulsena, kterého ještě stačil ubránit Fucile.