Mannheim – IFK Helsinky 3:2 (kon.) | Djurgården – Brynäs 5:2 (kon.) | Färjestad – Frölunda 2:1 (kon.)
Kuopio – JYP 0:3 (kon.) | Ingolstadt – Jokerit 2:4 (kon.) | Bern – Fribourg 4:2 (kon.)
ERC Ingolstadt
2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
Jokerit Helsinky
Sobota 07.09.2013, 18:30 • Saturn Arena, Ingolstadt (kapacita 4815 míst) • European Trophy

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (20:39:52)

Závěrečná třetina nakonec rozhodla o tom, že tři body za vítězství v tomto utkání si připíše Jokerit, který zvítězil 4:2. Vítěznou branku vstřelil v 57. minutě Steve Moses, konečnou podobu výsledku dal v poslední minutě gólem do prázdné branky Tomi Mäki.

60:00

59:09
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! TOMI MÄKI se trefuje do prázdné branky! Asistence: Juhani Tyrväinen a Janne Lahti.

56:32
    Hra ve čtyřech vyloženě více vyhovuje hostům z Helsinek, kteří se tři a půl minuty před koncem ujímají vedení! Prosadil se STEVE MOSES! Asistence: Nichlas Hardt.

55:50
    Bude se hrát 4 na 4, Christoph Gawlik je vyloučen za podražení.

55:42
    Přesilovka pro domácí, Matti Lamberg je vyloučen za naražení na hrazení.

52:59
    Mikko Kousa vypálil, Pielmeier jeho střelu chytá.

47:14
    Tyrväinen je na ledě, hosté hrají v plném počtu.

46:48
    Hahnovi přeskočil kotouč přes hokejku, jinak by už střílel do odkryté branky, Lankinen by se nestihl přesunout!

45:14
    Juhani Tyrväinen inkasuje dvouminutový trest za držení.

44:15
    I Lankinen se předvedl s vynikajícím zákrokem.

43:10
    Oblinger je na ledě, domácí hrají v plném počtu.

42:51
    Juhani Tyrväinen vypálil hodně tvrdě, Pielmeier si ovšem s jeho pokusem poradil.

41:10
    Přesilovka pro Jokerit, za podražení vyloučen domácí útočník Alexander Oblinger.

41:03
    Ossi Väänänen skáče na led, Jokerit je v plném počtu, zvládl tak ubránit dvojnásobné oslabení!

40:52
    Derek Hahn v dobré šanci minul branku.

40:01

Třetí třetina začne přibližně ve 20:04.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 21. Gawlik (Hahn), 28. Hahn (Hambly, Gawlik) – 2. Hardt (Mustonen, Eronen), 29. Ben-Amor (Ruutu), 57. Moses (Hardt), 60. Mäki (Tyrväinen, Lahti)

ERC Ingolstadt: Pielmeier (Janka) – Ficenec, Hambly, Périard, Katzer, Schopper, Köppchen, Dinger, Conboy – Boucher, Hahn, Gawlik – Laliberte, Barta, Rinke-Leitans – Sabolic, Hager, Oblinger – Patocka, Classen, Sochatskij
    Jokerit Helsinky: Lankinen (Irving) – Väänänen, Kousa, Eronen, Karalahti, Niemi, Dehner, Lindell – Lahti, DeSimone, Rita – Hardt, Mustonen, Moses – Mäki, Tyrväinen, Hännikäinen – Ruutu, Hahl, Ben-Amor – Lamberg