Mladá Boleslav – Vsetín 8:2 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 4:5 (po pr.) | Liberec – Zlín 0:1 (kon.)
Č. Budějovice – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Sparta – Třinec 6:1 (kon.) | HC Plzeň – Pardubice 5:4 (kon.)
Slavia – Vítkovice 4:3 (2:1 po s.n.)
HC Sparta Praha
6:1 (2:0, 1:1, 3:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 07.09.2013, 13:00DHL Extraliga juniorů

Sparťané poráží Třinec 6:1, utkání se nakonec zvrhlo v debakl hostů. Domácí ovládli především druhou polovinu utkání a zaslouženě vyhráli. (15:23:49)

60:00

53:33
    Domácí jdou do tří.

52:45
    Sparta právě vstřelila branku!
    ONDŘEJ HAMPL navyšuje již na 6:1, základem úspěchu byla výborná přihrávka Schwambergera zpoza branky. Asistence: Daniel Schwamberger.

52:27
    Arnošt vyloučen za podražení.

52:10
    Další přesilovka pro domácí.

50:32
    JIŘÍ ČERNOCH dostal v úniku dvou na jednoho ideální pas před branku, domácí útočník nezaváhal a trefuje za záda třineckého gólmana! Asistence: Vojtěch Augustin.

49:38
    DANIEL SCHWAMBERGER proměňuje přesilovku, povedená střela z pravého kruhu končí v síti!

48:50
    Sparta si zahraje přesilovku, hráč Třince hákoval.

40:32
    Za podražení vyloučen hráč domácích.

40:01

Druhá třetina končí remízou 1:1, po čtyřiceti minutách tak vedou domácí 3:1. Třinec výrazně přidal, hosté ale neproměňují šance.

40:00

39:06
    Jeden za podražení, druhý za sekání – hosté jdou do tří na dvě minuty.

35:40
    Hráč Sparty vyloučen za sekání.

31:20
    Třinec právě vstřelil branku!
    Po buly v útočném pásmu hostů se puk dostal k OHEROVI na modrou, obránce hostů na nic nečekal a vypálil, puk končí u pravé tyče.

28:25
    TOMÁŠ BRÉM překvapil Svobodu nahozením z úhlu, puk končí v síti.

20:59
    Domácí hráč dostává 2+2 min za hru vysokou holí.

20:01

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 5. Pulkrab, 11. Pulkrab, 29. Brém, 50. Schwamberger, 51. Černoch (Augustin), 53. Hampl (Schwamberger) – 32. Ohera

HC Sparta Praha: Neužil – Kliment, Mikliš, Bilek, Vacek, Vokurka, Široký, Litera, Arnošt, Skřivánek, Budiak, Slavíček, Hampl, Pulkrab, Černoch, Augustin, Klindera, Procházka, Brém, Schwamberger, Brejcha.
    HC Oceláři Třinec: Svoboda – Běhal, Zahradníček, Valíček, Pěnčík, Matyáš, Foltýn, Mičulka, Jaroš, Franek, Motloch, Matúš, Růžička, Korfoń, Kasala, Kovarčík, Bartoň, Vyčesaný, Ohera, Hortík.