Mladá Boleslav – Vsetín 8:2 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 4:5 (po pr.) | Liberec – Zlín 0:1 (kon.)
Č. Budějovice – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Sparta – Třinec 6:1 (kon.) | HC Plzeň – Pardubice 5:4 (kon.)
Slavia – Vítkovice 4:3 (2:1 po s.n.)
HC Sparta Praha
6:1 (2:0, 1:1, 3:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 07.09.2013, 13:00DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

00:01

04:14
    Sparta právě vstřelila branku!
    MAREK PULKRAB trefuje povedenou ranou pod břevno třinecké branky.

10:43
    MAREK PULKRAB opět skóruje, tentokrát si umě objel soupeře a protlačil se do úniku. Před Svobodou zvolil střelu k pravé tyči, puk končí v síti.

13:22
    Obránce hostů vyloučen za sekání.

18:25
    Přesilovku si zahrají i hosté.

20:00

Zápas je zatím vyrovnaný, branky se ale dařilo střílet jen domácím. Oba gólové zářezy si na pažbu připsal Marek Pulkrab. V přesilovce trefil tyč Procházka, hosté měli v tento moment štěstí. Třinec neměl žádnou vyloženou šanci, za to ale více nadějnějších pozic. Bohužel pro hosty, se zatím žádnou nevydařilo proměnit. Zápas je otevřený, druhá třetina hodně napoví, jakým směrem se bude dnešní utkání ubírat.

20:01

20:59
    Domácí hráč dostává 2+2 min za hru vysokou holí.

28:25
    TOMÁŠ BRÉM překvapil Svobodu nahozením z úhlu, puk končí v síti.

31:20
    Třinec právě vstřelil branku!
    Po buly v útočném pásmu hostů se puk dostal k OHEROVI na modrou, obránce hostů na nic nečekal a vypálil, puk končí u pravé tyče.

35:40
    Hráč Sparty vyloučen za sekání.

39:06
    Jeden za podražení, druhý za sekání – hosté jdou do tří na dvě minuty.

40:00

Druhá třetina končí remízou 1:1, po čtyřiceti minutách tak vedou domácí 3:1. Třinec výrazně přidal, hosté ale neproměňují šance.

40:01

40:32
    Za podražení vyloučen hráč domácích.

48:50
    Sparta si zahraje přesilovku, hráč Třince hákoval.

49:38
    DANIEL SCHWAMBERGER proměňuje přesilovku, povedená střela z pravého kruhu končí v síti!

50:32
    JIŘÍ ČERNOCH dostal v úniku dvou na jednoho ideální pas před branku, domácí útočník nezaváhal a trefuje za záda třineckého gólmana! Asistence: Vojtěch Augustin.

52:10
    Další přesilovka pro domácí.

52:27
    Arnošt vyloučen za podražení.

52:45
    ONDŘEJ HAMPL navyšuje již na 6:1, základem úspěchu byla výborná přihrávka Schwambergera zpoza branky. Asistence: Daniel Schwamberger.

53:33
    Domácí jdou do tří.

60:00

Sparťané poráží Třinec 6:1, utkání se nakonec zvrhlo v debakl hostů. Domácí ovládli především druhou polovinu utkání a zaslouženě vyhráli. (15:23:49)

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 5. Pulkrab, 11. Pulkrab, 29. Brém, 50. Schwamberger, 51. Černoch (Augustin), 53. Hampl (Schwamberger) – 32. Ohera

HC Sparta Praha: Neužil – Kliment, Mikliš, Bilek, Vacek, Vokurka, Široký, Litera, Arnošt, Skřivánek, Budiak, Slavíček, Hampl, Pulkrab, Černoch, Augustin, Klindera, Procházka, Brém, Schwamberger, Brejcha.
    HC Oceláři Třinec: Svoboda – Běhal, Zahradníček, Valíček, Pěnčík, Matyáš, Foltýn, Mičulka, Jaroš, Franek, Motloch, Matúš, Růžička, Korfoń, Kasala, Kovarčík, Bartoň, Vyčesaný, Ohera, Hortík.