Třinec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 3:4 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 5:1 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:0 (kon.) | Vsetín – Jihlava 5:2 (kon.) | Pardubice – Slavia 2:3 (kon.)
HC Litvínov – HC Plzeň 2:5 (kon.) | Vítkovice – Liberec 1:3 (kon.)

59:40
    Vítkovičtí stále v šesti, ke střele se však nemohou dopracovat... liberecká obrana je ve střehu.

59:46
    V závěru utkání je za hákování Illéše vyloučen Jakub Mrázek (LIB).

58:48
    Oddechový čas pro domácí.

58:09
    Horváth sprintuje na střídačku, Vítkovice s šesti hráči v poli.

57:40
    Ostravané mají možnost pokračovat v okupaci útočné třetiny – píská se icing Bílých Tygrů.

57:12
    Liberec hraje v plném počtu.

56:37
    Icing Vítkovic... do konce početní výhody domácích zbývá něco málo přes půl minuty.

56:20
    Hosté se znovu osvobozují...

56:00
    Vítkovicím se kombinace nedaří, nyní je navíc přesilovková pětice vykázána z pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

55:12
    Vylučování nebere konce. Za držení protihráče si dvě minuty odpyká liberecký obránce Jakub Mrázek.

54:40
    Belovič vyzval pasem před bránu Reiniše ke skórování, druhému jmenovanému však puk utekl.

54:04

53:20
    Další početní výhoda se Liberci nedaří, hraje se před Vaněčkem.

52:04
    Na trestnou lavici opět odjíždí Ondřej Slováček. Je vyloučen na 2 minuty za sekání + 10 minut osobního trestu. Dvouminutový trest za něj odpyká Adam Charvát.

50:30
    Liberec právě vstřelil branku!

MATÚŠ BELOVIČ využívá přesilovou hru a posílá svůj tým do dvougólového vedení. Asistence: Tomáš Havlín.

49:51
    Za sekání vyloučen Ondřej Slováček (VIT).

48:50
    Ondřej Slováček se prodral do pásma, Vaněček jeho ostrou střelu od levého mantinelu dokázal vyrazit pouze před sebe. Následnou dorážku Ollendera pokryl hostující bek.

48:23
    Rozehrávka Vítkovic nyní vázne, píská se icing.

Simona Volníková

Branky a nahrávky: 5. Sysala (Ballner, Černín) – 41. Havlín, 45. Jandejsek (Dlouhý), 51. Belovič (Havlín)

HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Horváth) – Hawlík, Demel, Jonáš, Klok, Charvát, Černín, Cabák – Ballner, Tomi, Holý, Němec, Illéš, Blahuta, Ollender, Slováček, Sysala, Škutchan, Gelnar, Churý
    Bílí Tygři Liberec: Vaněček (Sobotka) – Havlín, Jandejsek, Turek, Mrázek, Pálek, Beránek, Šír, Arlt – Vlk, Pilař, Dlouhý – Langhammer, Havlas, Kalfiřt – Belovič, Hrníčko, Reiniš – Boček

Rozhodčí: Šír R. – Jureček J., Rychlý P.