Lok. Moskva – Kubaň Krasnodar 1:0 (kon.) | Tomsk – Machačkala 2:2 (kon.) | Perm – Kazaň 0:0 (kon.)
FK Amkar Perm
0:0 (0:0)
FC Rubin Kazaň
Neděle 15.09.2013, 16:00 • Zvezda Stadium, Perm • Ruská Premier Liga

To je z tohoto zápasu všechno, já vám děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších online přenosů. Hezký zbytek dne! (17:55:46)

Očekávání se naplnily a střelecké hody tento zápas nenabídl. Rubin počtvrté v sezoně končí utkání za stavu 0:0. Perm tímto výsledkem odehrál už tři zápasy.

Mírně navrch dnes měl tým Kazaně, ale ani jednu z deseti střel na branku domácí brankář nepustil za svá záda. Rubinu se nepodařilo využit ani krátkou přesilovku v závěru zápasu a utkání tak skončilo bez branek.

90+4
    Poslední roh už sudí nenechá rozehrát.

90+3
    ... míč ale rychle ztratili a vypadá to že dnes už branku neuvidíme.

90+2
    Hosté rozehrávají až od vlastní branky...

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Ze zajímavé pozice rozehrál přímý kop Natcho, jako obvykle našel jen rukavice Geruse.

88
    Jakubko zůstává sedět na hřišti, dost možná už trochu schválně zdržuje.

87
    Domácí trenér reaguje na červenou kartu, stahuje Gadzhieva a na hřiště se podívá Čerenčikov.

85
    Mavingova střela byla zblokovaná a z náslendného roku Rubin nic nevymyslel ... jako obvykle.

84
    Semenov zbytečně na půlicí čáře zkolil Mubaraka a vidí dnes již druhou žlutou kartu. Hosté budou poslední minuty zápasu hrát přesilovku.

82
    Odražený míč poslal M´Vila vedle branky Geruse.

82
    Hosté se snaží ohrozit branku Permu. Nedaří se jim ale vymyslet něco překvapivého, co by zaskočilo obranu Amkaru.

78
    Ve vzdušných soubojích na obou stranách vládnou bránící týmy. Nyní Rondón opět neměl moc šancí.