Fiorentina – Cagliari 1:1 (kon.) | Lazio – Chievo 3:0 (kon.) | Livorno – Catania 2:0 (kon.)
Udinese – Bologna 1:1 (kon.) | Hellas Verona – Sassuolo 2:0 (kon.) | Sampdoria – Janov 0:3 (kon.)
AS Livorno Calcio
2:0 (0:0)
Calcio Catania
Neděle 15.09.2013, 15:00 • Stadio Armando Picchi, Livorno • Italská Serie A

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které zvládlo lépe Livorno, které porazilo Catanii 2:0. Hosté byli v prvním poločase aktivnější a nebezpečnější, ale branku nevstřelili. Ve druhém poločase domácí přidali a dvakrát se prosadil aktivní Paulinho, který tak rozhodl o výhře svého celku. To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. přeji hezký zbytek víkendu. Na počtenou. (16:55:43)

90+6
    Už se nic nestane. Tři body zůstanou v Livornu.

90+5
    Zdramatizovat konec zápasu ještě chtěl Bergessio, ale domácí branku netrefil.

90+4
    Domácí naposledy střídají. Emegharu nahradil Siligardi.

90+3
    Za zdržování uviděl žlutou kartu domácí brankář Bardi.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil 6 minutek!

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Z dálky to nyní zkusil Biagianti, ale poslal míč pouze doprostřed branky.

87
    Ale ani z tohoto rohu hosté nic nevytěžili.

86
    Rohový kop pro hosty.

85
    Domácí se nakonec vydali a ohrozili hostující branku, ale další gól z toho nebyl a Livorno tak stále vede 2:0.

83
    Domácí drží míč na své polovině a nikam nepospíchají.

81
    Tak ještě jedno střídání Livorna. Emersona vystřídal Valentini.

80
    A ještě jednou a dnes naposledy střídají hosté. Castra nahradil Lopez.

78
    Na druhé straně odešel Biraghi a přišel Monzón.

78
    Domácí střídají. Dohrál Mbaye a přišel Rinaudo.

77
    Odražený míč směřoval do poloprázdné branky, ale obětavým skokem ho vyrazil Bardi! Opět z brankové čáry!