Granada – Espanyol 0:1 (kon.) | Getafe – Osasuna 2:1 (kon.) | Malaga – Rayo Vallecano 5:0 (kon.)
Real Betis – Valencia 3:1 (kon.)
Real Betis
3:1 (3:0)
Valencia CF
Neděle 15.09.2013, 21:00Španělská LaLiga

To je pro tuto chvíli ode mě už úplně všechno. Děkuji za pozornost, věřím, že jste se dobře bavili a zase příště se budu těšit na počtenou. (22:49:17)

Betis Sevilla si připisuje první vítězstvé této sezony, kterým se zároveň dostal před svého dnešního soupeře.

Je tu konec! Betis Sevilla byl v souboji s Valencií jednoznačně lepším týmem, dominoval oběma poločasům a zaslouženě zvítězil 3:1. Kdyby ovšem byli domácí v koncovce ještě malinko efektivnější, byli bychom se dočkali i mnohem vyššího vítězství domácích.

90+3
    Trápení Valencie v letošním ročníku Primera División bude pokračovat i nadále. Po úvodní výhře nad Málagou je tu třetí porážka v řadě. Los sice neměli Valencijští nijak příznivý, tři body však jsou pro ně určitým zklamáním.

90+2
    Na centr Cedricka naskakoval Nosa Igiebor, ale dobře zasáhl Bernat.

90+1
    Pabón nedovoleným způsobem zastavil Cedricka, standardní situace pro Betis.

90+1
    Zápas bude prodloužen ještě o tři minuty.

90
    Další ofsajd! Jakoby nějaký magnet přitahoval fotbalisty Valencie za obránce soupeře v době přihrávky. Na ofsajdy vedou hosté neuvěřitelným skóre 10:1.

89
    Banegův rohový kop na druhé straně v poklidu likviduje Sara.

87
    Div, že se do listiny střelců nezapsal střídající Nosa Igiebor. Naprosto nebojácně se totiž pustil do slalomu mezi hráči Valencie, ale zastavil ho nešťastným způsobem jeho vlastní spoluhráč Molina. Smutná a zároveň úsměvná situace.

86
    Feghouli hledal Banegu, tomu ovšem odskočil míč do kopaček. I to dokumentuje zmar Valencie v celém utkání.

85
    Betis drží míč na útočné polovině a nepřipouští žádné komplikace. Za nějakých šest až sedm minut bude slavit první vítězství v letošní ligové sezoně.

84
    No a právě Sevilla opouští trávník. Je tu poslední střídání Betisu. Na trávník jde Nigerijec Igiebor.

84
    Sevilla je dnes skutečně při chuti. Teď si dokonce troufl i na jesličky Jonasovi, a ačkoliv z celé akce nic nebylo, vysloužil si potlesk na otevřené scéně.

83
    S dalším centrem v posledních minutách aktivního Banegy si snadno poradil Sara. Závěrečný pokus o tlak v podání Valencie je doslova zoufalý.

82
    Joao Pereira hledal Feghouliho, nicméně jeho záměr vystihl Amaya. Ten hraje na stoperu velmi dobré utkání.

81
    Valencia už sice operuje na útočné polovině, pas Banegy za obranu se ovšem stal kořistí zadních řad Betisu.

79
    Cedrick se dostal do další tutové šance! A opět to bylo po kiksu v rozehrávce hostů. Romeu ve vlastním pokutovém území ztratil balon, k němu se dostal Cedrick, ale zblízka branku trestuhodně překopl. Dobrou práci odvedl také brankář Diego Alves, který svým výběhem znesnadnil střelci jeho úlohu.

Radek Barkman

Branky: 9. Molina (Sevilla), 22. Sevilla (Molina), 35. Sevilla (Vadillo) – 67. R. Costa (Banega)

Karty:   64. Parejo (VAL)

Real Betis: Sara – Chica, Paulão, Amaya, Nacho – X. Torres, Matilla, Vadillo (62. Cedrick), Moreno Juanfran (74. L. Reyes) – Sevilla (84. Igiebor), Molina.
    Náhradníci: Andersen – Figueras, Igiebor, L. Reyes, Cedrick, Chuli, B. Rodríguez.

Valencia CF: Diego Alves – Mathieu, João Pereira, Bernat, R. Costa – Banega, Parejo (66. Feghouli), Romeu, Postiga – Jonas, Pabón.
    Náhradníci: Guaita – Rami, Guardado, Fuego, Feghouli, Canales, Míchel.

Rozhodčí: J. Estrada Fernandez