Zlín – Kladno 3:4 (1:2 po s.n.) | Vítkovice – K. Vary 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 0:1 (kon.)
Liberec – Plzeň 1:3 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 3:2 (kon.) | Chomutov – Sparta 3:1 (kon.)
Piráti Chomutov
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
HC Sparta Praha
Neděle 15.09.2013, 17:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga

36:06
    Marek Sikora (CHM) vyloučen na pět minut plus osobní trest do konce utkání za vražení na hrazení. Trest odpyká Kaše.

30:44
    Přesilovka pro domácí. Karel Kubát (SPA) vyloučen na dvě minuty za podražení.

21:48
    A další nehezký faul hostujících hráčů. Tentokrát se ale už bude vylučovat. Jan Buchtele (SPA) vyloučen za vražení na hrazení.

11:38
    Rozhodčí Turčan bude znovu vylučovat, a to s překvapením všech včetně mě. Luboš Bartečko (CHM) vyloučen za vysokou hůl. Situace na ledě však byla naprosto obrácená. To ale nemění nic na tom, že se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

10:43
    Karel Kubát (SPA) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Další nabídka početní výhody pro domácí.

08:37
    David Hruška (CHM) vyloučen na dvě minuty za držení hole. Bude se tedy hrát 4 na 4.

07:56
    Jan Buchtele (SPA) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

03:12
    Petr Kumstát (SPA) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Co je nutno poznamenat, Pilař po odpískání nesportovně ještě vystřelil na bránu. Domácí fanoušci mu to teď dali "sežrat".

00:13
    Uběhlo sotva deset vteřin a už se bude vylučovat. Tomáš Malec (CHM) vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

Petr Horčička

Branky a nahrávky: 26. Kaše (Šulák), 33. Malec (Hruška, Kämpf), 58. Divíšek – 26. Kumstát (Pech, Philipp)

Piráti Chomutov: Hanuljak – Malec, Lakos, Pulpán, Mrázek, Bartejs, Kučný, Šulák – Bartečko, Svoboda, Balej – Kubinčák, Divíšek, Hruška – Šagát, Sikora, Hřebejk – Račuk, Kämpf, Kaše
    HC Sparta Praha: Pöpperle – Philipp, Pilař, Kubát, Sičák, Švrček, Gřegořek, Hrbas – Rolinek, Pech, Kumstát – Pacovský, Hlinka, Ton – Buchtele, Přibyl, T. Rachánek – I. Rachůnek, Simon, Klimek

Rozhodčí: Fraňo, Turčan – Komárek, Ondráček