Zlín – Kladno 3:4 (1:2 po s.n.) | Vítkovice – K. Vary 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 0:1 (kon.)
Liberec – Plzeň 1:3 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 3:2 (kon.) | Chomutov – Sparta 3:1 (kon.)

Piráti právě vstřelili branku!
    Zřejmě je rozhodnouto! Třetí branku domácích vstřelil TOMÁŠ DIVÍŠEK. Domácí se tak dostali do dvoubrankového vedení. Bez asistence.

36:54
    Piráti mohli ve vlastním oslabení skórovat. Ujížděli hned ve třech proti jednomu, ale Svoboda brankáře Pöpperleho nepřekonal.

36:06
    Marek Sikora (CHM) vyloučen na pět minut plus osobní trest do konce utkání za vražení na hrazení. Trest odpyká Kaše.

32:28
    Domácí jdou podruhé v dnešním utkání do vedení! Piráti využili velkého tlaku, který si v přesilové hře dokázali vytvořit. Hruška naservíroval puk jako na stříbrném podnose TOMÁŠI MALCOVI, které od modré čáry propálil vše, co mu stálo v cestě. Krásný gól exbrněnského beka. Asistence: David Hruška, David Kämpf.

30:44
    Přesilovka pro domácí. Karel Kubát (SPA) vyloučen na dvě minuty za podražení.

26:25
    Pulpán byl sám před Pöpperlem! Cíl ale trestuhodně míjí. To je obrovská škoda. To ovšem nemění nic na tom, že v SD ARÉNĚ panuje vynikající atmosféra.

25:42
    Sparta právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno! Prakticky hned z protiútoku prostřeluje Hanuljaka PETR KUMSTÁT. Tentokrát zase bouří kotel hostujících fanoušků. Asistence: Lukáš Pech, Radek Philipp.

25:14
    Domácí otevírají gólový účet dnešního utkání! Hala bouří! Celá aréna mává šálou nad hlavou! Z tohohle běží mráz po zádech! Mladíček v chomutovské sestavě vstřelil svou premiérovou branku v Tipsport extralize, ONDŘEJ KAŠE našel skulinku v brance hostujícího gólmana a radost dává jasně najevo. Asistence: Libor Šulák.

22:37
    Balej vyslal od modré čáry pěknou dělovku! Ta končí na masce sparťanského brankáře!

21:48
    A další nehezký faul hostujících hráčů. Tentokrát se ale už bude vylučovat. Jan Buchtele (SPA) vyloučen za vražení na hrazení.

19:49
    Na Pacovského zívala prázdná branka! Puk ale netrefuje...

17:08
    Pilař pálil od modré a jeho dělovka končí na tyči!

12:28
    Domácí v první obrovské šanci dnešního duelu! Divíšek hezky projel přes dva sparťany a před brankou hledal najíždějícího si Mrázka. Toho i našel a v brankovišti se musel ohánět Pöpperle.

11:38
    Rozhodčí Turčan bude znovu vylučovat, a to s překvapením všech včetně mě. Luboš Bartečko (CHM) vyloučen za vysokou hůl. Situace na ledě však byla naprosto obrácená. To ale nemění nic na tom, že se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

10:43
    Karel Kubát (SPA) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Další nabídka početní výhody pro domácí.

08:37
    David Hruška (CHM) vyloučen na dvě minuty za držení hole. Bude se tedy hrát 4 na 4.

07:56
    Jan Buchtele (SPA) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

03:12
    Petr Kumstát (SPA) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Co je nutno poznamenat, Pilař po odpískání nesportovně ještě vystřelil na bránu. Domácí fanoušci mu to teď dali "sežrat".

03:09
    Kumstát v další stoprocentní šanci a znovu selhal. Hanuljak už ležel na ledě a sparťanskému kanonýrovi stačilo pouze to, aby puk zvedl. To se mu ovšem nepodařilo a stav je proto stále bezbrankový.

00:39
    Pech hledal před brankou volného Kumstáta, který trestuhodně přestřeluje. To byla obrovská šance hned v úvodu zápasu!

00:13
    Uběhlo sotva deset vteřin a už se bude vylučovat. Tomáš Malec (CHM) vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

Petr Horčička

Branky a nahrávky: 26. Kaše (Šulák), 33. Malec (Hruška, Kämpf), 58. Divíšek – 26. Kumstát (Pech, Philipp)

Piráti Chomutov: Hanuljak – Malec, Lakos, Pulpán, Mrázek, Bartejs, Kučný, Šulák – Bartečko, Svoboda, Balej – Kubinčák, Divíšek, Hruška – Šagát, Sikora, Hřebejk – Račuk, Kämpf, Kaše
    HC Sparta Praha: Pöpperle – Philipp, Pilař, Kubát, Sičák, Švrček, Gřegořek, Hrbas – Rolinek, Pech, Kumstát – Pacovský, Hlinka, Ton – Buchtele, Přibyl, T. Rachánek – I. Rachůnek, Simon, Klimek

Rozhodčí: Fraňo, Turčan – Komárek, Ondráček