Fiorentina – Cagliari 1:1 (kon.) | Lazio – Chievo 3:0 (kon.) | Livorno – Catania 2:0 (kon.)
Udinese – Bologna 1:1 (kon.) | Hellas Verona – Sassuolo 2:0 (kon.) | Sampdoria – Janov 0:3 (kon.)
UC Sampdoria
0:3 (0:1)
Janov CFC
Neděle 15.09.2013, 20:45 • Stadio Comunale Luigi Ferraris • Italská Serie A

Zápas o přístavní město zvládl lépe FC Janov, který vytěžil z minima maximum. Janov totiž vystřelil na branku Sampdorie pouze 3x a byly z toho tři branky. V prvním poločase poslal svůj tým do vedení povedeným volejem Antonini, ve druhém poločase se po rychlé akci prosadil Calaió a třetí branku přidal z přímého kopu Lodi. Sampdoria byla do zhruba 50. minuty lepším týmem, ale doplatila na chyby v obraně. Janov tak získává své první body v letošní sezóně a posouvá se na 14. místo, Sampdoria zůstává 18. To je z dnešního utkání vše. Příjemný zbytek večera a nashledanou u zítřejšího zápasu mezi Parmou a AS Řím. (23:06:42)

90+3
    Lodi se snaží dohrát závěr zápasu u rohového praporku.

90+3
    Santana vybojoval pro svůj tým rohový kop.

90+2
    Soriano si navedl míč na svoji silnější nohu a následným technickým pokusem se snažil překonat Perina. Střela bohužel pro Sampdorii mířila těsně nad břevno.

90+1
    Rozhodčí Rizzoli nastavil 3 minuty.

90
    Rohový kop pro Janov. S jeho rozehrávkou Lodi nikterak nepospíchá.

88
    Sampdoria se snaží zakončovat ze všech pozic, ale dnes jí zkrátka není přáno.

86
    Pozzi nad žlutou kartou kroutí hlavou a svádí vinu na Santanu, ale rozhodnutí rozhodčího nezmění.

86
    Santana se s Pozzim pošťuchoval tak dlouho, až rozhodčímu došla trpělivost a oba kohouty ocenil žlutou kartou.

85
    De Silvestriho střela byla sražena na rohový kop.

84
    Rossiho svěřenci by se nejradši viděli v útrobách stadiónu.

82
    Biondini hledal křižnou přihrávkou nabíhajícího Gilardina. Míč však italského snajpra přeletěl.

80
    Soriano si vylil zlost na Lodim a po zásluze vidí žlutou kartu.

78
    Hráči Janova se už fotbalem doslova baví a vychutnávají si se svými fanoušky každý dotek s "kulatým nesmyslem".

76
    Poslední střídání i na straně Sampdorie. Na závěr zápasu přichází Pozzi, který nahradí vyčerpaného Edera, jenž ze sebe na hřišti vydal vše.

76
    Lodi hledal dlouhým pasem Gilardina, ale jeho centr skončil až v zázemí. Gilardino tuto přihrávku oceňuje zdviženým palcem.

74
    Fotbalisté Sampdorie kombinují kolem pokutového území svého soupeře. Nicméně jejich kombinace postrádá myšlenku. Z hlediště se ozývá pískot.