Fiorentina – Cagliari 1:1 (kon.) | Lazio – Chievo 3:0 (kon.) | Livorno – Catania 2:0 (kon.)
Udinese – Bologna 1:1 (kon.) | Hellas Verona – Sassuolo 2:0 (kon.) | Sampdoria – Janov 0:3 (kon.)
Udinese Calcio
1:1 (0:0)
Bologna FC
Neděle 15.09.2013, 15:00Italská Serie A

To je pro tuto chvíli ode mě všechno, děkuji za pozornost. Mějte se fajn. (16:52:10)

Zápas skončil. Bologna se trochu překvapivě dostala do vedení po nádherné střele Diamantiho z přímého kopu, Udine pak z ojedinělé akce a křečovitého tlaku vytěžilo vyrovnání. Muriel zatancoval s míčem na kopačkách v pokutovém území, uvolnil Di Nataleho a ten bombou pod břevno zařídil spravedlivou dělbu bodů. Žádný úchvatný fotbal jsme ale vidět možnost neměli.

90+5
    Moscardelliho pohlídali hned dva soupeřovi obránci.

90+5
    Posledních šedesát vteřin hry, neděje se vůbec nic.

90+4
    Muriel obešel Garicse, ale neodcentroval přesně, oěpt se míč od obránců Bologni odrazil jako ode zdi.

90+3
    Cristaldo se sice zjevil za obránci Udine a vystřelil, hrál však po ofsajdovém postavení.

90+2
    Gabriel Silva navíc u středového kruhu povalil na zem Koného, další cenné vteřinky pro hosty.

90+2
    Přesně čtyři minuty zbývají do konce zápasu. Udine kombinuje s míčem na polovině soupeře, ale Curci zůstává prakticky bez práce.

90+1
    Di Natale si seběhl pro míč hodně hluboko, jeho centr pak už nenašel nikoho.

90+1
    Už ten údaj známe přesně. V prvním poločase se nenastavovalo nic, teď to je celkem pět minut.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, dá se však očekávat, že rozhodčí nastaví minimálně čtyři minuty.

90
    Christodoulopoulos hledal svým levonohým centrem v pokutovém území Moscardelliho, o toho se postarali stopeři Udine.

89
    Lazzari si zpracovával balon ve středovém kruhu na prsa, ale byl o něj obrán Konem, Bologna už sice nemá síly na podniknutí rychlého brejku, ale aspoň její útoční hráči teď pošetřili čas.

88
    Muriel opět v akci. Kolumbijský útočník tentokrát vyklopýtal od rohového praporku až k poutovému území, z jehož hranice ale vystřelil hodně vysoko nad branku.

87
    Domácím navíc ještě zbyl nějaký čas k tomu, aby zaútočili na další gól. Bologna už bude spíše pouze zoufale vzývat konec zápasu.

85
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Rýsuje se další remíza 1:1! Muriel si nyní v pokutovém území doslova pohrál se soupeřovými beky, kteří na něm viseli doslova jako mouchy na trusu. Následně nadýchaným obloučkem vysunul ANTONIA DI NATALEHO a ten zblízka nekompromisně zavěsil pod břevno. Zasloužené vyrovnání.

85
    Druhá změna v sestavě Udinese, Badu pouští do hry Poláka Piotra Zielinskiho.

84
    Lazzari se po standardní situaci odhodlal ke střele, která však mířila nad tři fotbalové brány.