Coimbra – Belenenses 2:1 (kon.) | Setúbal – Marítimo 2:4 (kon.) | Nacional – Arouca 0:1 (kon.)
Olhanense – Sporting 0:2 (kon.) | Braga – Estoril 3:2 (kon.)
SC Braga
3:2 (1:1)
GD Estoril Praia
Neděle 15.09.2013, 20:45 • Estádio AXA • Portugalská Primeira Liga

Ve druhém poločase jsme další 2 červené karty, tentokrát na straně Estorilu a to ovlivnilo utkání. Nejprve se nechal zbytečně za Édera vyloučit Yohan Tavares, navíc domácí prměnili penaltu. Pak si na hřišti odbyl asi 7 minut Greso a šel se po ohnání loktem rovněž sprchovat. A domácí odskočili na rozdíl dvou branek. V 85. miutě Estoril z ničeho nic snížil a ještě do konce se snažil o vyrovnání, to mohlo přijít, ale nebýt domácího Dabá, který vykopával míč z brankové čáry, rozešli se soupeři smírně. Takto mají domácí vydřené 3 body. (22:55:39)

90+5
    Luis Leal zpracoval míč obešel protihráče a servíroval před branku Evandrovi, ten nezasáhl míč ideálně a je z toho další odkop.

90+4
    Běží poslední minuta. Domácí se brání zuby nehty.

90+3
    Zahrávaný přímý kop nenašel ve vápně žádného hráče Estorilu, domácí pouští do zámezí, je z toho odkop.

90+3
    Pardo se provinil nedovoleným zákrokem na Luise Leala.

90+2
    Dlouhý míč zprava na Bruno Miguela, ten ale míč neviděl. ten ho přeletěl až do zámezí. Odkop od domácí branky.

90+1
    Estoril se ještě pokouší o vyrovnání, ale ani jedna střela hostů se mezi tři tyče nevešla.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

89
    Vhazování pro Estoril poblíž šestnáctky domácích.

88
    Žlutou kartu dostává Aderllan Santos (SC Braga).

87
    Estoril mohl i vyrovnat, když hlavičku Luise Leala na brankové čáře vykopl Dabó.

85
    Estoril právě vstřelilo branku!
    Luís Leal si naběhl na míč za obranu navedl si jej na střed odkud přihrál SEBÓVI, který jemně přehodil vyběhnuvšího Eduarda – 3:2.

83
    Pro dnešek dohrál i Gonçalo, jeho nahrazuje Diogo Amado.

82
    Rafa Silva se probíjel ve vápně ke střele, míč mu o několik centimetrů utekl, a to bylo pro Vagnera dobré, protože domácí hráč nemohl lépe usměrnit míč k jeho tyči.

81
    Braga kontroluje míč, utkání je možná rozhodnuté, za dosavadní odehraných 80 minut padly čtyři branky a také 3 červené karty.

80
    Sebá fauluje u brankové čár Dabá, i když ot ze začátku vypadalo na nedovolený zákrok domácího hráče, ale hlavní sudí byl jiného názoru.