Spišská N. Ves – Topoľčany 4:3 (po pr.) | Michalovce – Prievidza 7:5 (kon.) | Prešov – SR 18 3:2 (kon.)
Trnava – Lipt. Mikuláš 2:0 (kon.) | Bardejov – Pov. Bystrica 8:0 (kon.) | Senica – Detva 6:4 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
4:3 (1:0, 2:3, 0:0)
HC Topoľčany
sk Středa 18.09.2013, 17:00 • Spišská Nová Ves • 1. liga (SR)

Skončil sa zaujímavý zápas, v ktorom Spišiaci potešili svojich najvernejších fanúšikov. Už samotná remíza v riadnom hracom čase je dobrým výsledkom a víťazstvo v predľžení je tým najlepším stimulom do ďalšej práce trénera Teplicu a jeho mladých zverencov. (19:19:59)

62:35
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Dobre hrajúci CUTT sa nebál zaútočiť a po výbornej individuálnej akcii zabezpečil Spišiakom zaslúžené víťazstvo. Asistencia: Rojkovič.

60:01
    Začalo predĺženie.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:34
    Spišiaci sa usadili v útočnom pásme, ale z veľkého tlaku gól nevyťažili nič.

57:10
    Tristo divákov sa už chystá na predĺženie. Obe mužstvá pozorne bránia, nikto nechce urobiť zbytočnú chybu.

56:42
    Z blízka to skúšal Cutt, ale mieril len presne do Hippíka.

55:21
    Brankári majú len veľmi málo práce. Strely z diaľky sú len sporadické.

54:49
    Znova nevýrazný hokej s množstvom nepresností a strachu vytvoriť si gólovú akciu.

51:08
    Skvelá individuálna akcia Cutta, ktorej chýbalo len gólové zakončenie. Obrovská šanca a skvelý zákrok Hippíka.

50:36
    Dlhší čas sa hrá bez prerušenia, ale na oboch stranách nemastný neslaný hokej. Ani jeden nechce urobiť chybu a za tohto stavu inkasovať zbytočný gól.

48:02
    Klačanského tvrdá strela, ale len do brankára Smika.

47:10
    Rýchla kolmá akcia na konci ktorej bol Gilák, chýbalo len gólové zakončenie.

44:36
    Lapšanský takmer strelil gól, len v poslednej chvíli mu obrana zablokovala hokejku.

43:30
    Len to tak zahučalo po Gráčikovej strele, ktorej chýbali milimetre.

40:19
    Šikovná útočná akcia domácich, len puk nemal kto sklepnuť do brány.

40:01
    Začala tretia tretina.

Druhá tretina zaujala bohatou gólovou úrodou. Najlepší hokej sľubuje posledná tretina. Máme sa na čo tešiť.

Tretia tretina začne 18:43.

Patrik Petruška

Branky a nahrávky: 10. Kucirko (Rojkovič, Findura), 30. Cutt (Rojkovič), 30. Gilák (Drozd), 63. Cutt (Rojkovič) – 22. Mihálik (Varga), 26. Gráčik (Káčer, Guričan), 33. Varga

HK Spišská Nová Ves: Smik – Vartovník, Janovčík, Cvengroš, Gilák, Drozd, Lesňák, Hamráček, Ihnaťo, Dravecký, Gurčík, Mach, Wesseléyni, Hoffman, Horváth, Rojkovič, Cútt, Findura, Lapšanský, Kucirko.
    HC Topoľčany: Hippík – Káčer, Niník, Chlapovič, Šimurka, Drahovský, Laššo, Klačanský, Kasana, Gráčik, Varga, Halgaš, Bystričan, Guričan, Tvrdík, Kutňanský, Martin Mihálik, Marek Mihálik, Barčák, Behan, Denis Mihálik.

Rozhodčí: Štefík – Mráz, Firmmel