Jihlava – Třinec 1:0 (kon.) | Olomouc – Zlín 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Vítkovice 1:4 (kon.)
Kometa Brno – Vsetín 3:2 (1:0 po s.n.) | HC Plzeň – Kladno 4:1 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 4:1 (kon.)
Slavia – Chomutov 2:3 (2:3 po s.n.) | Liberec – Pardubice 3:1 (kon.)

Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté vstoupili do třetiny aktivním napadáním, které rezultuje ve snížení JANA TRÜBENEKRA! Tomu stačilo trefit z voleje z mezikruží.

40:01

Litvínovští byli ve druhé části výrazně aktivnější, gólově se ale prosadili jen domácí. Třetí třetina začne cca v 17:32.

40:00

37:13
    Obránce Litvínova vyloučen za podražení, domácí si zahrají přesilovku.

30:03
    Mikliš také vyloučen, hosté hrají 5 na 3!

29:48
    Chlapík zamířil na trestnou, domácí ve čtyřech.

23:56
    Válek vyloučen za vysokou hůl.

22:12
    Sparta právě vstřelila branku!
    JIŘÍ ČERNOCH zblízka prostřelil Soukupa, ten měl jen pramalou šanci uspět. Domácí využívají přesilovou hru... Asistence: Ondřej Hampl.

20:01

Domácí byli v první třetině lepší a zaslouženě vedou. Druhá třetina začne cca v 16:44.

20:00

18:56
    Kokeš dostává čtyřminutový trest za hrubost.

17:55
    Strejček vyloučen za podražení.

17:23
    FILIP CHLAPÍK trefuje z ideální pozice odkrytou branku, Sparta vede 3:0! Asistence: Ondřej Hampl.

13:55
    Hemr vyloučen za držení.

10:56
    Matůš Budiak ze Sparty dostává dvě minuty za krosček, následuje osobní desetiminutový trest. Za protesty následuje vyloučení do konce utkání.

10:21

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 3. Hampl, 7. Skřivánek (Schwamberger), 18. Chlapík (Hampl), 23. Černoch (Hampl) – 41. Trübeneker

HC Sparta Praha: Langer – Široký, Mikliš, Kliment, Skřivánek, Vokurka, Slavíček, Březina, Vacek, Schwamberger, Augustin, Arnošt, Brejcha, Hemr, Chlapík, Pulkrab, Budiak, Černoch, Brém, Hampl, Krudenc.
    HC Litvínov: Soukup – Šesták, Baránek, Fučík, Strejček, Svoboda, Cvrk, Kokeš, Šefl, Kalina, Řehoř, Trübenekr, Zdeněk, Průša, Weitz, Ujfaluši, Mical, Řezníček, Čeřovský, Válek, Štěpka