Havířov – Třebíč 1:2 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Litoměřice – Olomouc 4:3 (kon.)
Benátky n/J – Most 4:1 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 3:5 (kon.) | Beroun – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Jihlava – Ústí n/L 3:1 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
3:5 (0:1, 1:1, 2:3)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 21.09.2013, 17:301. liga (ČR)

A je dobojováno. Kadaň byla vítězství nejblíž, kdy dokázala ve dvojnásobném oslabení vyrovnat na 3:3. Motor ale dokázal přidat další dvě branky a odváží se zasloužené vítězství. (19:46:27)

60:00

59:04
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Risk Kadaně potrestal střelou do prázdné branky po Szakalově ztrátě puku ZDENĚK ONDŘEJ, Bez asistence

56:10
    Skuhravý vyvezl puk až za kadaňskou branku.

54:56
    Novák (CEB) vyloučen na dvě minuty za podražení.

54:48
    Ton střílel z mezikruží, trefil Halmošiho.

53:42
    Hammerbauerova střela šla těsně vedle.

52:15
    Icing Motoru.

50:06
    Dělovku Kuchejdy Strmeň se štěstím vyrazil.

49:55
    PETR ŠACHL dorazil střelu Melky za záda Strmeně. Asistence: Antonín Melka, Roman Vráblík

48:52
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Ve vlastním oslabení ujel JAKUB STEHLÍK vstřelil vyrovnávací gól. Asistence: Roman Chlouba.

48:36
    Novák střílel od modré, puk skončil v náruči Strmeně.

47:51
    Kadaň bude ve třech ! Havel vyhodil puk mimo hřiště, za což dostal dvě minuty.

47:45
    Jíra (KAD) si odsedí dvě minuty za podražení.

46:31
    Vyrovnaný stav bohužel pro kadaňské příliš dlouho nevydržel. Kadaňskému gólmanovi vyklouzl puk, který do branky poslal JIŘÍ FEREBAUER. Bez asistence

Jiří Novotný

Branky a nahrávky: 25. Chlouba (Charousek, Mainer), 46. Mainer (Rutta), 49. Stehlík (Chlouba) – 18. Moravec (Kuchejda), 25. Třetina (Kotalík), 47. Ferebauer, 50. Šachl (Melka, Vráblík), 60. Ondřej

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Maštalířský) – Havel, Szakal – Rutta, Opalek – Kopáč, Stehlík – Pelc – Jíra, Kůs, Ton – Mainer, Charousek, Chlouba – Hammerbauer, Gajovský, Hanták – Fronk, Novák L., Novák J.
    Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Bláha) – Novák, Moravec – Posmyk, Vráblík – Chmelíř, Kříž – Prokop – Kotalík, Skuhravý, Třetina – Ferebauer, Melka, Bárta – Ondřej, Šachl, Kuchejda – Mavrojanidis, Vaniš, Turek

Rozhodčí: Smitka – Belko, Rozlílek