Mladá Boleslav – Písek 4:1 (kon.) | Sparta – Ústí n/L 3:0 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 4:5 (po pr.)
Zlín – Vsetín 5:3 (kon.) | HC Litvínov – Letňany 7:4 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 4:5 (1:2 po s.n.)
Liberec – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Vítkovice – Havířov 5:0 (kon.)
Kladno – Chomutov 5:0 (kon.) | Olomouc – Poruba 2011 5:2 (kon.) | Pardubice – Jihlava 1:2 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 – 0:2)
HC Dukla Jihlava
Sobota 21.09.2013, 16:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Extraliga staršího dorostu

V dnešním duelu vítězí Jihlava po odhodlaném výkonu. Střelcem vítězné branky je Jíří Ondráček. Děkuji za sledování dnešního přenosu. Z pardubické malé haly se loučí Patrik Moučka. (18:07:19)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava. Jiří Ondráček proměnuje i druhý nájezd a Jihlava si veze 2 body z dnešního duelu.

Jakub Martinec nájezd neproměnuje.

Hosté proměnují první nájezd. Střelcem Daniel Kolouch.

Andreas Jajcay jede jako první. Kličkou do forhandu neproměnuje.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

4:43
    Posledních 17 vteřin utkání, vhazování před Brožem.

4:10
    Vhazování před Husárem.

3:00
    Hosté rozehrávají útočnou akci.

1:38
    Závar před brankou skončil v síti Pardubic. Gól nemohl být uznán pro posunutí branky.

0:36
    Zadina mohl rozhodnout, ale Brož ho o vítězný gól připravil!

60:01

Po nerozhodném stavu v základní hrací době, utkání bude pokračovat 5-ti minutovým prodloužením s náhlou smrtí.

60:00

59:34
    Oddechový čas pro hosty. Jihlava má poslední šanci udělat něco s výsledkem. Vhazování před Husárem!

59:00
    Vhazování před jihlavskou brankou.

58:23
    Kolouch mohl přesypat písek na jihlavské váhy, ale střela se mu nepovedla.

Patrik Moučka

Branky a nahrávky: 27. Procházka (Martinec) – 44. Ondráček (Balaštík, Nováček), rozh. náj. Ondráček

HC Dynamo Pardubice: Husár (Červený) – Rudy, Horyna, Procházka, Kučera, Franc, Vála, Benýsek, Zadina, Hlaváček, Rohlík, Velinský, Kusý, Hylena, Musil, Havrda, Voženílek, Jajcay, Martinec,
    HC Dukla Jihlava: Brož (Vacek) – Pospíchal, Dörrer, Půža, Mandát, Klofáč, Kochánek, Port, Kolouch, Hubert, Balaštík, Ondráček, Bambula, Hoskovec, Peschout, Vala, Nováček, Lang

Rozhodčí: Barek