Třinec – Chomutov 6:4 (kon.) | Kladno – Mountfield HK 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:0 (kon.)
Pardubice – Zlín 1:2 (kon.) | K. Vary – Sparta 1:6 (kon.) | Slavia – Vítkovice 2:1 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Kantor přišel o nulu, ale výhru hostům nikdo nesebere. Poslední nahození Havlíčka se odrazilo k JANU RUDOVSKÉMU, který dal čestný gól domácích. Ti se prosadili po 119 minutách a 59 sekundách. Asistence: Ondřej Havlíček.

55:51
    Dragoun krásně dostal puk do brankoviště, kde jeden z hostů zalehl kotouč. Nařízeno trestné střílení.

50:37
    Peter Frühauf (HKM) hasil na poslední chvíli šanci Tenkráta a dostává dvě minuty za hákování.

49:13
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Laciná chyba, přečíslení dva na jednoho a pěkná akce Mertla. Ten zadovkou nabídl gólovou šanci RASTISLAVU DEJOVI, který nezaváhal. Asistence: Tomáš Mertl, Martin Podlešák.

47:35
    Domácí dobře napadali a Tenkrát byl rázem ve velké šanci. Vyřešil jí ale špatně a Kantor si připsal zákrok.

46:36
    Kladno ztratilo puk, hosté se vydali do protiútoku. Chábera si připsal těžký zákrok a kotouč zůstal ležet v brankovišti. KAREL PLÁŠIL ho vybojoval, objel branku a někudy propasíroval puk za záda Chábery. Bez asistence.

40:39
    Mertl uháněl na Cháberu. Střelu na vyrážečku kladenský brankář zneškodnil.

31:57
    Jakub Langhammer (HKM) dostává dvě minuty za držení.

26:07
    Tohle je už hodně důrazné varování! Růžička se prezentoval dalším tvrdým hitem, ale za ním se zjevil Švihálek, který v brejku orazítkoval horní tyč!

22:26
    Domácí neudrželi modrou čáru a hosté šli do protiútoku. Chábera předvedl výborný zákrok, ale puk vyrotoval nahoru a spadl do brankoviště. V jednu chvíli byl už na brankové čáře, ale hostům se za ní puk došťouchat nepodařilo.

15:28
    Rytíři si zahrají další přesilovou hru. Dvě minuty za podražení dostává Jiří Šimánek (HKM).

07:36
    Rudolf Červený (HKM) je prvním vyloučeným zápasu. Dostává dvě minuty za krosček.

03:44
    Dobrá práce první formace. Patera připravil puk pro Havlíčka, jehož bekhend se otřel o boční síť.

00:52
    Rudovský se dostal za obranu, ale na Kantora tváří v tvář nevyzrál.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 60. Rudovský (Havlíček) – 47. Plášil, 50. Dej (Mertl, Podlešák)

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) – Kaberle, Růžička, Doudera, Majeský, P. Hořava, Procházka, Černošek – Kuchler, Patera, Havlíček – Rudovský, Dragoun, Treille – Tenkrát, Lukáč, Eberle – Dalecký, Machač, Strnad.
    Mountfield HK: Kantor (Kacetl) – Vydarený, Harant, Mikuš, Jank, Frühauf, Ptáček, Plášil, Rob – Podlešák, Mertl, Dej – Šimánek, Knotek, Květoň – Škoda, Langhammer, Tvrdík – Rousek, Červený, Švihálek.

Rozhodčí: Fraňo, Pavlovič – Podrazil, Zavřel