Třinec – Chomutov 6:4 (kon.) | Kladno – Mountfield HK 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:0 (kon.)
Pardubice – Zlín 1:2 (kon.) | K. Vary – Sparta 1:6 (kon.) | Slavia – Vítkovice 2:1 (kon.)
Litvínov – Plzeň 4:1 (kon.)
HC Slavia Praha
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 24.09.2013, 18:15 • O2 arena • Tipsport extraliga

52:59
    Valčák (VIT) si jde odsedět dvě minuty za sekání Dominika Furcha. Útok na brankáře si šel s hostujícím hráčem vyřídit Štich, potyčka ale většího rozsahu nenabyla.

51:46
    Krenželok (SLA) sekl nepříjemně Káňu a jsou z toho dvě minuty.

46:44
    Přílišný důraz v brankovišti domácích si jde odsedět Vandas (VIT). Dvě minuty za podražení.

38:50
    Kovář (VIT) ošklivě srazil Poletína jde si odsedět dvě minuty za faul kolenem.

32:05
    A počet hráčů na ledě se opět srovná. Za držení Kadlece jde na trestnou lavici Jan Káňa (VIT).

30:35
    Micka (SLA) posílá svůj tým do oslabení a jde si odsedět dvě minuty za sekání.

26:58
    Valčák (VIT) si jde odsedět dvě minuty za sekání na Sklenáře (SLA), ten si jde odsedět simulovaný pád. Oba týmy tak hrají ve stejném počtu.

14:15
    Přesilovka pro domácí. Strapáč (VIT) jde za svůj krosček na dvě minuty na trestnou.

09:33
    Skokan (SLA) byl při přechodu do pásma soupeře moc "hrr" a dopustil se útočného faulu. Za sekání dostal dvě minuty.

David Mičke

Alžběta Mufová

Branky a nahrávky: 13. Poletín (Žejdl, Klhůfek), 15. Jelínek (Krenželík, Bednář) – 20. Káňa

HC Slavia Praha: Furch – Štich, Kadlec, Holub, Kolařík, Wharton, Valach, Knot – Tomica, Jelínek, Bednář – Sklenář, V. Růžička, Skokan – Krenželok, Klhůfek, Micka – Poletín, Žejdl, Stránský
    HC Vítkovice Ridera: Šindelář – Štencel, Barinka, Sloboda, Kudělka, Stehlík, L. Kovář, Pastor – Káňa, Burger, Valčák – Huna, Roman, Svačina – Vandas, Húževka, Strapáč – Szturc, Kolouch, Kucsera