Liberec – Příbram 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Slovácko 1:2 (kon.) | Ostrava – Třinec 3:0 (kon.)
Brno – Olomouc 3:1 (kon.) | Slavia – Teplice 1:1 (kon.) | Táborsko – Znojmo 3:4 (kon.)
Plzeň – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 1:2 (kon.)
FK Pardubice
1:2 (0:2)
FC Hradec Králové
Pondělí 30.09.2013, 16:30 • Pod Vinicí • Juniorská liga

Pardubice ve druhém poločase nedokázaly pořádně najít recept na pozorně bránícího soupeře a vítězství v derby tak slaví Hradec Králové. Votroci vedli po první půli o dvě branky, snížení se dočkali domácí až těsně před závěrečným hvizdem. To je z Pardubic vše, hezký zbytek dne! (18:24:38)

90
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pardubice se přece jen dočkaly a po 360 minutách půstu vstřelily v Juniorské lize gól. Jeřábkovu akci zakončil zblízka TOMÁŠ DOSTÁLEK.

89
    Hradec drží míč na útočné polovině, je zřejmě rozhodnuto.

87
    David Breda střídá Asima Zeca.

87
    Dostálkova gólová střela nemohla být uznána kvůli předchozímu ofsajdu.

85
    Výborný zákrok musel vytasit Jehlička proti střele z dálky.

85
    Filip Zorvan střídá Jiřího Bláhu.

84
    Fusek nejprve pláchl Krčálovi, ale ten ho dohnal a zachránil nadějnou situaci Pardubic.

82
    Zec parádně obehrál Čápa, jemuž podrážkou nasadil jesličky.

81
    Domácím se nedaří vůbec nic. Po smolné ruce ztratily Pardubice další možnost k útoku.

79
    Fusek byl blízko snížení, ale na zadní tyči netrefil skákavý míč.

79
    Bláha si parádně poradil se svým protivníkem, poté ale nepřesně přihrál Zecovi.

77
    Na centr od praporku vyskočil pouze Jehlička a vyboxoval míč do bezpečí.

77
    Strachotův centr byl odražen na roh.

76
    Bláha navedl míč na střed a poté vypálil přesně k tyči. K jeho smůle ale v cestě stál pardubický obránce, který gólovou střelu vyrazil.