CSKA Moskva – Plzeň 3:2 (kon.) | Šachtar – Manchester Utd. 1:1 (kon.) | Leverkusen – Real Sociedad 2:1 (kon.)
Juventus – Galatasaray 2:2 (kon.) | Real Madrid – Kodaň 4:0 (kon.) | PSG – Benfica 3:0 (kon.)
Anderlecht – Olympiakos 0:3 (kon.) | Manchester City – Bayern 1:3 (kon.)
Juventus FC
2:2 (0:1)
Galatasaray Istanbul
Středa 02.10.2013, 20:45Liga mistrů

To je pro tuto chvíli vše, přeji pěknou dobrou noc. (22:46:06)

Skupinu B po druhých zápasech jednoznačně vede Real Madrid se ziskem šesti bodů a skóre 10:1. Druhý je pak Juventus s dvěma body. Na třetím místě se nachází Kodaň s jedním bodem o skóre před Galatasarayem

Juventus nakonec z Galatasarayem na domácí půdě remizuje a znamená to pro něj po remíze v Kodani další ztrátu bodů. Turín měl po celý zápas převahu, od 36. minuty však prohrával po chybě Bonucciho a gólu Drogby. V druhé půli se Juventus dlouho snažil o vyrovnání. Nakonec mu pomohla až penalta, kterou proměnil v 78. minutě Vidal. Domácí se poté dočkali i vedení, to jim však vydrželo pouhou minutu. V 88. minutě totiž upravil na konečných 2:2 střídající Bulut.

90+3
    Llorente mohl dostat Juventus do vedení. Zakončoval v pádu ve vápně, ale jeho pokus šel mimo bránu. Trenér Conte si na lavičce jen povzdechl.

90+2
    Juventus musí myslet ale i na obranu. Teď se řítili dva na dva Bruma s Drogbou. Prvně jmenovaný ale situaci nevyřešil dobře.

90+1
    Už v nastaveném čase se snaží domácí přiklonit vedení opět na svoji stranu. O střelu se pokoušel Vidal, jeho pokus ale zblokoval Zan.

89
    Tak závěr tedy jako řemen. Domácí si teď mohou inkasovaný gól pořádně vyčítat, možná trochu polevení v koncentraci. Každopádně Juventus to s velkou pravděpodobností stálo tři body.

88
    Galatasaray právě vstřelil branku!
    Jen chvíli se mohl Juventus radovat z vedení. Centrovaný míč prodloužil hlavou Didier Drogba do vápna na UMUTA BULUTA a ten opět zařizuje vyrovnaný stav.

87
    Juventus právě vstřelil branku!
    Ale teď centr do vápna přišel a hned je z toho branka. Nebyl to sice Llorente, ale to momentálně domácím vůbec nevadí. Ve vápně zůstal úplně volný FABIO QUAGLIARELLA a hlavou poslal míč pod břevno.

86
    Juventus se zkusil dostat do vápna kombinačně středem, ale tam je to příliš přehuštěné. Llorente jako dobrý hlavičkář zatím není příliš využíván.

85
    Asamoah opět u míče, tentokrát centroval z levé strany před bránu. Muslera tento pas pokryl.

85
    Asamoah to zkoušel individuálně, ale se svojí kličkou neuspěl.

84
    ...Juventus sice dostal po standardce míč do sítě, ale všemu předcházelo ofsajdové postavení.

83
    Quagliarella tak dlouho držel míč, až si nakonec vysloužil faul...

82
    Myslím, že i bod by byl pro hosty velkým úspěchem. Navíc v krizi, kterou momentálně prochází.

81
    Zkusí to ještě Juventus na výhru? Určitě ano. Teď zahrával Pirlo rohový kop a k zakončení se dostal Llorente, bránu však neohrozil.

80
    Gökhan Zan (GAL) vidí pěkně zblízka žlutou kartu. Ani jeho námitky na tom nic nezmění.

79
    Pro domácí samozřejmě vyrovnání velkým povzbuzením. Myslím, že je to i zasloužené vyrovnání. Galatasaray toho totiž moc nepředvedl a nebýt chyby Bonucciho, gól by dával jen těžko.

Zdeněk Plánka

Branky: 78. Vidal (pen.), 87. Quagliarella (Pirlo) – 36. Drogba, 88. Bulut (Drogba)

Karty:   71. Muslera (GAL), 80. Zan (GAL)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 13:5. Střely mimo: 14:2.
    Juventus FC: Buffon (C) – Barzagli, Bonucci (68. Llorente), Chiellini – Lichtsteiner (46. Isla), Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah – Tévez, Vučinić (26. Quagliarella).
    Náhradníci: Storari – Ogbonna, Peluso, Marchisio, Isla, Llorente, Quagliarella.

Galatasaray Istanbul: Muslera – Eboué, Kaya (25. Zan), Chedjou, Balta (C) – Melo, Sneijder (74. Bulut), Inan, Bruma, Riera (60. Amrabat) – Drogba.
    Náhradníci: Ceylan – Zan, Sarioglu, Yilmaz, Baytar, Yilmaz, Bulut, Amrabat.

Rozhodčí: Viktor Kassai – György Ring, Vencel Tóth – Robert Kispal (všichni HUN)