CSKA Moskva – Plzeň 3:2 (kon.) | Šachtar – Manchester Utd. 1:1 (kon.) | Leverkusen – Real Sociedad 2:1 (kon.)
Juventus – Galatasaray 2:2 (kon.) | Real Madrid – Kodaň 4:0 (kon.) | PSG – Benfica 3:0 (kon.)
Anderlecht – Olympiakos 0:3 (kon.) | Manchester City – Bayern 1:3 (kon.)
Paris Saint-Germain
3:0 (3:0)
Benfica Lisabon
Středa 02.10.2013, 20:45 • Parc des Princes, Paříž • Liga mistrů

To je z mé strany vše. Těším se u dalších zápasů z prestižní Ligy mistrů. Na počtenou a dobrou noc. (22:42:45)

Žluté karty: 2:1

A je dobojováno. Sledovali jsme zápas, který se rozhodl už v prvním poločase. V něm vstřelil pařížský celek tři branky a dostal se do vedení 3:0. Ve druhém poločase se sice hráči z Portugalska snažili, ale v útočné fázi se jim dnes příliš nedařilo. Nutno ale dodat, že PSG výborně bránilo a po výhře 3:0 tedy vybojovalo další cenné vítězství.

90+3
    Cardozo to ještě zkusil z dálky, ale branku PSG těsně minul.

90+2
    Utkání se už pouze dohrává.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil dvě minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Hosté jsou u míče a ženou se dopředu.

88
    Cavani se dostával do vápna hostů, ale nakonec o míč přišel.

87
    Domácí se nakonec vydali dopředu, ke střele se dostal Matuidi, ale jeho ránu zablokoval jeden z hostujících hráčů.

86
    Pařížský celek získal míč a opět v klidu kombinuje. Do konce zápasu zbývá několik posledních minutek.

85
    Stále se hraje na polovině domácího celku, který ale výborně brání a kráčí za dalším vítězstvím.

84
    Jenže ani z tohoto rohu nedokázali hosté nic vytěžit a stav zápasu se tedy stále nemění.

83
    A Benfica vybojovala rohový kop.

83
    Po několika nepřesných přihrávek jsou u míče hosté, kteří pospíchají dopředu.

82
    Hosté to stále zkouší a tlačí se dopředu, ale nevypadá to, že by se jim podařilo něco vymyslet.

81
    Po dobrém napadání se k míči dostal Gomes, který to zkusil z dálky, ale s jeho slabým přízemním pokusem si Sirigu v pohodě poradil.

80
    Hosté se na chvíli dostali k míči, ale nakonec o něj zase bleskově přišli.

Jakub Kopřiva

Branky: 5. Ibrahimović (van der Wiel), 25. Marquinhos (Matuidi), 30. Ibrahimović (Motta)

Karty:   36. van der Wiel (PSG), 47. Alex (PSG) – 31. Gaitán (BNF)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 3:4.
    Paris Saint-Germain: Sirigu – van der Wiel, Alex (78. Camara), Marquinhos, Maxwell – Verratti (70. Rabiot), Motta, Matuidi – Cavani, Ibrahimović (C), Lavezzi (72. Lucas).
    Náhradníci: Douchez – Camara, Digne, Jallet, Rabiot, Lucas, Ménez.

Benfica Lisabon: Artur – Almeida, Luisão (C), Garay, Siqueira – Pérez, Fejsa (28. Gomes), Djuričić (46. Marković), Matić, Gaitán (65. Sulejmani) – Cardozo.
    Náhradníci: Lopes – Pereira, Jardel, Sulejmani, Gomes, Lima, Marković.

Rozhodčí: Rizzoli – Faverani, Stefani