Žilina – Banská Bystrica 1:4 (kon.) | Skalica – Košice 2:1 (kon.) | Trenčín – Martin 3:2 (1:0 po s.n.)
Piešťany – Nitra 3:2 (2:0 po s.n.) | Zvolen – Poprad 3:2 (kon.)
HK Skalica
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
HC Košice
sk Pátek 04.10.2013, 17:00 • HANT arena Skalica • Tipos Extraliga (SR)

Skalica vyhráva proti lídrovi tabuľky. Skaličania podali naozaj skvelý výkon, hrali po celý zápas, dostávali sa do dobrých príležitostí a brejkov. Košice akoby zaspali hlavne 2hú tretinu a v 3tej tretine aj napriek snahe sa hosťom nedarilo, vytvorili si pár skvelých šancí, ale Lipovský v bránke Skalice bol istou oporou. (19:14:00)

60:00

59:50
    Svatošova prihrávka neprešla pred brankára Skalice.

59:35
    Štrbákova delovka je zblokovaná.

59:30
    Spilárova strela je tečovaná, brankár Lipovský ale perfektne zasahuje lapačkou!

59:10
    Nagyova strela, Lipovský sa stihol presunúť.

59:00
    Hylák je preč.

58:45
    Vhadzuje sa v strednom pásme bližšie pri brankárovi Košíc, ktorý ostáva v bránke.

58:45
    Oddychový čas hostí. Pravdepodobne po tom, ako sa dostanú Košice do útoku odvolajú Hyláka a pokúsia sa vyrovnať.

58:30
    Skaličania dostávaju súpera z útočného pásma.

57:45
    Po prerušení hry vznikla pri brankárovi Skalice menšia strkanica, ktorú už rozhodca prerušuje.

57:15
    Skalica šla vo dvojici do útoku, po ťažkej prihrávke dokázal puk nasmerovať Šátek na brankára, Hylák ale bol dobre postavený a puk vyrazil.

57:00
    Strela Košíc končí zblokovaná na ochrannej sieti.

56:50
    Po odraze puku od mantinelu sa dostáva puk do náručia Lipovského.

56:40
    Sojčík od modrej páli nepresne na bránku Skalice.

55:40
    Slovák sa snažil dostať cez obrancu k brankárovi domácich, no neudržal stabilitu a padá...

55:10
    Preisengerovi nevyšla prihrávka na voľného Stiegera.

54:55
    Košice už aj vystrelili, no nie je to nič platné, rozhodca signalizuje offside.

54:15
    Obdržálek to skúšal spoza obrancu, puk sa nebezpečne od mantinelu odrazil pred bránku hostí, Hylák puk prikrýva a hru prerušuje.