Vsetín – Poruba 2011 7:5 (kon.) | Kladno – Letňany 3:4 (po pr.) | Zlín – Vítkovice 1:2 (po pr.)
Pardubice – Písek 4:3 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Č. Budějovice – Hr. Králové 5:2 (kon.) | Třinec – Havířov 2:1 (2:1 po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
4:3 (3:0, 1:1, 0:2)
IHC Králové Písek
Pátek 04.10.2013, 16:30 • ČEZ Arena Pardubice. • Extraliga staršího dorostu

Zápas nakonec končí i přes urputnou snahu hostů vítězstvím Pardubic. Hezký víkend z pardubické ČEZ Areny přeje Marek Votke. (18:45:54)

60:00

59:54
    Písek právě vstřelil branku!

V závěru třetiny Písek snižuje na rozdíl jediné branky! V nepřehledné situaci před brankou se nejlépe zorientoval DAVID KOUTENSKÝ. Asistence: Jan Marcilis.

57:56
    Tlak vyústil ve vyloučení na obou stranách. Za Pardubice si na dvě minuty odpočine Michal Musil, za hosty David Pokorný.

57:56
    Přesilovka hostů je ve vysokém tempu, Husár se jen tak tak otáčí!

56:27
    Radek Velínský dostává dvě minuty a oslabuje tak svůj tým v závěru utkání.

53:53
    Písečtí cítí, že zápas ještě není ztracený a tlačí se před Husára, ten se ve skrumáži zorientoval nejlépe ze všech a zasahuje lapačkou.

52:24
    Další přerušení, tentokráte zakázané uvolnění na druhé straně.

51:26
    Zakázané uvolnění Písku.

50:30
    Domácí se nastěhovali před Fogla ve snaze potvrdit své vedení a uklidnit hru.

49:30

47:58
    Hosté ve čtyřech.

47:30
    Dvojnásobná přesilovka pro domácí! Za krosček je za katr odeslán Dominik Točík.

45:58
    Jan Marcilis si půjde na dvě minutky odpočinout a je tu další přesilovka pro domácí Pardubice.

44:23

Přesilovka využita! Na levý kruh si šikovně sjel JAN HEŘMÁNEK a švihem skóruje k pravé tyči Husárovy branky. Asistence: Duchoň a Radoš.

42:59
    Michal Musil (PCE) dnes po druhé na trestné lavici, tentokráte za vysokou hůl.

42:57
    Po nahození Filipa Havrdy od modré zvoní tyč!

42:14
    Oba celky dobře brání střední pásmo a žádné větší příležitosti zatím nepřicházejí.

41:04
    Pardubický Jakub Procházka zakládá útočnou akci svého týmu od vlastní branky.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 3. Kusý (Martinec, Velínský), 7. Kusý, 19. Martinec (Kusý), 22. Hlaváček (Hylena) – 32. Duchoň (Heřmánek, Marcilis), 45. Heřmánek (Duchoň, Radoš), 60. Koutenský (Marcilis)

HC Dynamo Pardubice: Husár (Červený) – Faltys, Procházka, Kučera, Franc, Budík – Benýšek, Vyskočil, Hlaváček, Rohlík, Velínský, Kusý, Hylena, Musil, Havrda, D. Voženílek, Jajcay, Martinec.
    IHC Králové Písek: Fogl (Hauser) – Červinský, Hanus, Kajtman, Radoš, Koutenský, Klochko, Turek, Horák – Skala, Točík, Šuhaj, Bárta, Rod, Pokorný, Duchoň, Heřmánek, Marcilis, Pixa, Bednařík.

Rozhodčí: Stolín – Kis, Svoboda.