Pittsburgh – New Jersey 3:0 (kon.) | Washington – Calgary 5:4 (2:0 po s.n.) | Boston – Tampa 3:1 (kon.)
Minnesota – Los Angeles 2:3 (0:2 po s.n.) | St. Louis – Nashville 4:2 (kon.) | Dallas – Florida 2:4 (kon.)
Arizona – NY Rangers 4:1 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:1 (kon.)
Dallas Stars
2:4 (0:1, 1:0, 1:3)
Florida Panthers
Pátek 04.10.2013, 02:45NHL

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji hezký den, nebo dobrou noc. (05:18:08)

Československá stopa v utkání:

Tomáš Fleischmann: 0+1, 6 střel. Čas na ledě: 18:23.
    Tomáš Kopecký: 0+0, 1 střela. Čas na ledě: 14:57.

Třetí třetina byla na góly vůbec nejbohatší. Hráči Floridy ji vyhráli poměrem 3:1 a rozhodli tak o svém dnešním vítězství. Utkání bylo poměrně vyrovnané. Hosty několikrát podržel vynikající Thomas a předvedli efektivnější koncovku. Domácí ještě v 50. minutě vedli a tak je tento výsledek určitě velmi mrzí.

60:00

59:16
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:30
    Florida právě vstřelila branku!
    Domácí to zkoušeli bez brankáře, ale velmi rychle přišla špatná rozehrávka a přečíslení, což využil znovu MARCEL GOC. Bez asistence.

58:02
    Zakázané uvolnění Floridy.

57:45
    Z akce hostů jje protiútok na druhé straně.

57:10
    Postavení mimo hru.

55:05
    Hosté dokonali obrat! Vedoucí branku hostů vstřelil MARCEL GOC, po dobré přihrávce Tomáše Fleischmanna. Druhá asistence: Brian Campbell.

54:07
    Domácí kombinují za soupeřovo brankou.

53:22
    Eakin měl našlápnuto, ale do útočné třetiny kvůli hrozícímu ofsajdu nemohl.

52:39
    Rousell zkoušel překonat brankáře Thomase, ale neúspěšně.

50:32
    Hosté vyhráli buly, následně se po jednom z pokusů udělal obrovský závar před bránou a nakonec dostrkal puk do sítě ALEXANDR BARKOV. Asistence: Kris Versteeg.

50:22
    Lehtonen měl s tímto pokusem Upshalla co dělat.

50:12
    Domácí pokus byl zblokován a dopředu jdou hosté.

49:22
    Komerční přestávka.

49:03
    Další nebezpečí před Thomasem.

48:31

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 28. Chiasson (Whitney, Dillon), 48. Dillon (Fiddler, Roussel) – 18. Gomez (Versteeg), 51. Barkov (Versteeg), 56. Goc (Fleischmann, Campbell), 59. Goc

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Robidas, Dillon, Daley, J. Benn, Goligoski, Gonchar – Horcoff, Chiasson, Whitne, Garbutt, Mueller, Eakin, Russel, J. Bean, MacDermid, Fiddler, Cole, Seguin.
    Florida Panthers: Thomas (Markstrom) – Whitney, Kulikov, Weaver, Gudbranson, Campbell, Gilbert, Gilroy – Crab, Huberdeau, Fleischmann, Shore, Matthias, Upshall, Barch, Gomez, Boyes, Versteeg, Goc, Kopecký.

Rozhodčí: Furlatt, St. Pierre – Cameron, Driscoll