SHK Hodonín – Orlová 6:2 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 1:5 (kon.)
Frýdek-M. – Břeclav 2:1 (po pr.) | Kolín – Klášterec nO 8:1 (kon.) | Žďár n/S – Jablonec n/N 4:2 (kon.)
Bílina – Klatovy 6:4 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 2:7 (kon.) | Kobra – Sokolov 4:2 (kon.)
Pelhřimov – Děčín 6:4 (kon.) | Milevsko – Vrchlabí 0:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Tábor 4:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
8:1 (2:1, 4:0, 2:0)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 05.10.2013, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ

Domácí si připisují další vysokou výhru v řadě, a získavají důležité 3 body.
    Nejlepšími hráči zápasu byli vybráni, za domácí martin Mejzr a za hosty Loučka.
    Tímto se s vámi dnes loučí a při dalším hokeji naviděnou. TN (19:17:35)

60:00

58:44
    Hosté v závěru zápasu vyloučeni. Na trestnou lavici míří Matějka na 2 minuty za nedovolené bránění + 10 minuta za nesportovní chování.

57:05
    Kozlové právě vstřelili branku!

Osmou branku domácích v tomto zápase dává DAVID ŠAFRÁNEK, připisuje si tím tak již druhou branku v tomto zápase a zvyšuje náskok svého týmu na 7:1.
    Asistence: Pácal, Šifta

53:33
    Deveri vybojovl puk až do útočného pásma, kde vystřelil uk, který byl vzápětí tečován domácím obráncem do ochranné sítě nad brankou.

52:18

Kozłové proměňují již druhou přesilovou hru! Tentokrát překonal Kutnara JIŘÍ KADLEC, který puk namířil lehce nad beton do dolního rohu. Stav utkání 7:1
    Asistence: Skokan, Morkes

50:33
    Hosté si zahrají 2 minuty oslabení. Tým oslabuje Pokorný za prohřešek – hákování.

49:44
    Zakázané uvolnění Klášterce.

49:01
    Dnešní utkání sleduje 510 diváků.

48:48
    Kadlec se ocitl sám prěd gólmanem, mířil nad lapačku, ale gólman byl připraven a puk chytil bravurně do lapačky.

47:20
    Jankovský prokličkoval v útočné třetině hráčemi, a nahrál Šiftovi, který vystřelil z první, ale Kutnara neprostřelil.

46:46
    Malý ujel sám na branku, ale neproměnil.

44:30
    Kubát z levého rohu nahrálvolnému Semirádovi, který mířil o kousek vedle než je branka Kutnara.

41:35

40:19
    Domácí hned v úvodu dráždí branku Klášterce.

40:01

Ve druhé třetině byli jasně lepším týmem domácí, kteří inkasovali 4 branky, a tím zvedli skóre na 6:1. Ale není ještě konec zápasu, ještě vše může být jinak. Jak si družstva povedou ve 3. Třetine uvidíme cca v 18:40.

40:00

38:30
    Za zmínku stojí, že po 6. obdržené brance, proběhla výměna brankařů. Do branky Klášterce přijel David Kutnar.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 1. Valášek (Malý, Pýcha), 18. Šafránek (Jankovský), 24. Pýcha (Mejzr, Valášek), 27. Morkes (Barták, Kadlec), 33. Morkes (Valášek), 35. Valášek (Mejzr, Malý), 53. Kadlec (Skokan, Morkes), 58. Šafránek (Pácal, Šifta) – 19. Matějka (Freiberg, Štrach)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Barták, Pácal, Pýcha, Skokan, Chaloupka, Hanzl, Kulhánek, Čtvrtečka – Morkes, Kadlec, Ježek – Malý ,,C,, , Mejzr, Valášek – Šifta, Šafránek, Jankovský – Semirád, Zumr, Kubát
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Damášek (Kutnar) – Štrach, Žižka, Loučka, Mašek, Pokorný, Koblitz, Mála, Freiberg, Matějka, Diviš, Bečvář, Deveri, Horváth, Kabeláč, Zicho, Jäger

Rozhodčí: Hurínek – Špringl, Špringl