SHK Hodonín – Orlová 6:2 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 1:5 (kon.)
Frýdek-M. – Břeclav 2:1 (po pr.) | Kolín – Klášterec nO 8:1 (kon.) | Žďár n/S – Jablonec n/N 4:2 (kon.)
Bílina – Klatovy 6:4 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 2:7 (kon.) | Kobra – Sokolov 4:2 (kon.)
Pelhřimov – Děčín 6:4 (kon.) | Milevsko – Vrchlabí 0:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Tábor 4:3 (kon.)

58:46
    Ještě jedna přesilovka pro domácí. Vyloučen Báchor za vražení.

57:29
    Až teď Bobři vyhodili.

57:00
    Vsetín pokračuje v náporu, ale stále bez střely.

56:17
    Vsetínští dlouho usazeni před Slovákem, ale bez střelby.

54:46
    První docela dobře sehraná přesilovka domácích v zápase. Se všemi střelami si Hromada poradil.

53:46
    Martiník od modré prověřil Hromadu.

53:01
    Kvapil vs. Kubo podruhé, útočník Vsetína nekompromisně položen na lopatky. Kvapil 2 minuty hrubost, Kubo 2+2 minuty hrubost.

52:25
    Icing Vsetína.

52:10
    Tichého nahození ukryl Slovák v rukavici.

52:04
    Za hru vysokou holí vyloučen na dvě minuty Miroslav Varga.

50:30
    Opět hrozná přesilovka od domácího týmu. Hosté se i ve třech dostali do zakončení.

50:47
    Přesilovka 4na3 pro domácí. Za nedovolené bránění Davida Vargy vyloučen Okuliar.

49:51
    Za hrubost vyloučeni: Kvapil (VAL) a Kubo (VSE). Hraje se ve čtyřech.

49:29
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    MIROSLAV VARGA vydřel gól pro Bobry, spolu s bratrem Davidem přetlačili obranu Vsetína a docpali kotouč za brankovou čáru. Asistence: David Varga, Jan Heča.

49:19
    Kývala dostal přihrávku napříč pásmem a z první nechal vyniknout Slováka který si připsal krásný zákrok.

48:55
    Slovák II sám před prázdnou brankou a se spoustou času na zakončení trefil boční síť a podtrhl tak zmar domácího týmu.

48:27
    Nepřesnosti na obou stranách a další icing Vsetína.

46:57
    Tradiční zakázané uvolnění Vsetína.

David Fabián

Branky a nahrávky: 50. Mir. (D., Heča) – 10. Ambruz (Vrba F., Kajaba), 22. Kubo (Vrba L., Hruška), 25. Kubo (Ševčík), 44. Kajaba (Vaněk), 45. Ševčík (Hruška, Kubo)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák I (Smolka) – Hartmann, Heča, ferenc, Kubáč, Kvapil, Martiník, Matušenko, Mládenka, Prycl, Randýsek, Slovák II, Stráněl, Tomiga, Vaněk, Varga D., Varga Mir., Varga Mar., Zábojník
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Farda, Tichý, Vrba F., Vrba L., Okuliar, Žák, Báchor, Kajaba, Vaněk, Ambruz, Ševčík, Kubo, Hruška, Daněk, Heža, Vítek, Janeba, Podešva, Kývala

Rozhodčí: Kubčík – Jureček, Rychlý