SHK Hodonín – Orlová 6:2 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 1:5 (kon.)
Frýdek-M. – Břeclav 2:1 (po pr.) | Kolín – Klášterec nO 8:1 (kon.) | Žďár n/S – Jablonec n/N 4:2 (kon.)
Bílina – Klatovy 6:4 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 2:7 (kon.) | Kobra – Sokolov 4:2 (kon.)
Pelhřimov – Děčín 6:4 (kon.) | Milevsko – Vrchlabí 0:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Tábor 4:3 (kon.)

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Bonusový bod vystřelil v početní výhodě Frýdku-Místku MILAN OVŠÁK. Asistence: David Mikšan.

62:20
    Novák (BRE) 2 minuty hrubost.

60:01

Máme za sebou šedesát minut hry, kdy jsme viděli pouze dvě branky v rozmezí dvou minut a budeme tak sledovat minimálně prodloužení.

Břeclav právě vstřelila branku!
    Frýdečtí dlouho nevedli. DOMINIK PISKOŘ dokázal o necelou minutu později srovnat krok. Asistence:Tomáš Popolanský a Ondřej Nedvěd.

54:30
    Tak konečně! Po dlouhém velmi dlouhém čekání na gól to tam konečně spadlo. ONDŘEJ PODEŠVA se nejlépe orientoval v předbrankovém prostoru a poslal domácí do vedení. Asistence: Petr Slovák.

54:24

52:24
    Kovář (BRE) 2 minuty vražení na hrazení.

49:53
    Slovák vypálil tak tvrdě až zlomil hokejku.

48:34
    Výborný Daniel Chvostek si připsal další zákrok.

47:00
    Rozjeté domácí borce zastavil ofside.

46:49

44:49
    Zháňal (BRE) 2 minuty sekání.

43:04
    Prokopova dělovka skončila na betonech hostujícího brankáře.

Mario Schüler

Branky a nahrávky: 55. Podešva (Slovák), 64. Ovšák (Mikšan) – 56. Piskoř (Popolanský, Nedvěd)

HC Frýdek-Místek: Chvostek, Kubáň, Ovšák, Prokop, Gajda, Měkýš, Krutil, Podešva, Valíček, Mikšan, Slovák, Pavlas, Ivan, Gogolka, Sluštík, Mach, Stránský, Samiec
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý, Zelenka, Šidák, Dora, Šaur, Novák, Nedvěd, Kovář, Nekoranec, Hrbatý, Piskoř, Popolanský, Procházka, Bartoš, Medřický, Záborský, Maša, Zháňal, Bláha, Průdek

Rozhodčí: Koliba, Bojda, Mikler