Úterý 08.10.2013, 18:00 • KV Aréna • Extraliga staršího dorostu

47:39
    Tomáš Nguyen (KVA) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

42:21
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    A domácí jdou podruhé v dnešním utkání do dvoubrankového vedení. To Karlovarským zařídil přesnou trefou MAREK DIMITROV. Asistence: Tomáš Pfister, Tomáš Nguyen.

38:25
    Domácí jdou znovu do vedení. Třetí branku Energie vstřelil MARTIN OSMÍK. Bez asistence.

30:28
    Adam Rulík (KVA) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry vystřelením puku v obranném pásmu mimo kluziště.

29:06
    Piráti právě vstřelili branku!
    Piráti smazali dvoubrankové manko. V polovině zápasu vyrovnali zásluhou FRANTIŠKA WÁGNERA na 2:2 a jdou zpátky ve hře o tři body. Asistence: David Kaše, Petr Macháček.

22:26
    Josef Toman (CHM) vyloučen na dvě minuty za krosček.

17:18
    Přesilovku si zahrají i domácí. Jan Páleník (CHM) vyloučen na dvě minuty za hákování.

14:43
    Hosté snižují a jsou tak znovu ve hře. První gól Chomutova vstřelil FRANTIŠEK WÁGNER. Asistence: David Kaše.

08:35
    První přesilovka pro Piráty. Adam Rulík (KVA) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

06:30
    Domácí svému soupeři odskakují na rozdíl dvou branek. V sedmé minutě zvyšuje na 2:0 MARTIN TRAPL. Asistence: Robin Soudský.

03:29
    Domácí otevírají brankový účet dnešního utkání. Brankáře Danylece po přihrávce Svobody překonává MARTIN OSMÍK. Asistence: Kamil Svoboda.

Petr Horčička

Branky a nahrávky: 4. Osmík (Svoboda), 7. Trapl (Soudský), 39. Osmík, 43. Dimitrov (Pfister, Nguyen) – 15. Wágner (D. Kaše), 30. Wágner (D. Kaše, P. Macháček)

HC Energie Karlovy Vary: Harakal – Bahounek, Vodička, Rulík, Soudský, Adam, Truhlář, Beer – Krliš, Osmík, Svoboda, Trapl, Binias, Rubeš, Dimitrov, Janata, Nguyen, Pfister, Hauzr, Hubáček.
    Piráti Chomutov: Danylec – Strejc, Páleník, Kozák, Meliško, Hlaváček, Hierman – Toman, P. Macháček, D. Kaše, Wágner, Strunz, Kašpar, A. Macháček, Rohla, Dufek, Adámek, Taraška.

Rozhodčí: Pražák – Pešek, Jelínek