Vsetín – Frýdek-M. 2:4 (kon.) | Orlová – Prostějov 2:7 (kon.) | Břeclav – Opava 6:3 (kon.)
Technika Brno – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 5:1 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 2:7 (kon.)
Děčín – Řisuty 4:3 (1:0 po s.n.)
HC Technika Brno
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 09.10.2013, 18:00 • HHDM • 2. liga skupina Východ

Tolik z Brna, u dalších přenosů se budu těšit zase příště. Hezký zbytek večera. (20:21:04)

Utkání přihlíželo 189 diváků.

Je tu konec. Technika nakonec bere tři body, rozhodně to však s předposledním týmem neměla jednoduché. Rozhodla první třetina, kdy se prosadil Fadrný a Pargáč. Další dvě části už byly poměrně, Valmez se dostal do kontaktu, ale dlouho mu radost nevydržela. Nakonec potvrdil tři body obránce Havíř a Technika tak zůstává stále druhá a doma neztratila jediný bod.

60:00

59:49
    Ještě jsme viděli střelu Fadrného, tu ovšem Slovák dokázal ukrýt do své lapačky.

59:12
    Pokračuje se v poklidném tempu, Vysokoškoláci si jdou pro další tři body do tabulky a je jasné, že zůstanou na druhém místě.

58:38
    Puk vypadl mimo hřiště, buly po pravici Slováka.

58:02
    Domácí obránce je při chuti a nyní dvakrát vypálil od modré čáry. To už byla signalizovaná výhoda pro Brno, a to už vypadá s hosty špatně. Na trestnou totiž usedá Kvapil za držení a v závěru budou hrát domácí početní výhodu.

57:14
    Zatím se tak neděje, nejsou totiž v útočné třetině.

56:35
    Vhazování u Chvátala, je možné, že to hosté ještě zkusí v šesti.

55:45
    Čas běží a Valmez se stále nemůže usadit v útočné třetině, Technika se řádně uklidnila a brání výtečně.

54:23
    Hraje se ve středním pásmu, Technika si už dává pozor na nějaký útočné výpady protivníka.

53:43
    Bobři ještě vkládají do konce zápasu poslední zbytky sil, ale už to nebudou mít vůbec jednoduché.

52:00
    Hraje se velice rychle a bez přerušení, což Brnu samozřejmě vyhovuje.

50:32
    Jak se s tímto stavem poperou hosté, kteří nehráli vůbec špatně, ale domácí opět ukázali svou zkušenost, a když jim bylo nejhůř, uštědřili soupeři pořádnou lekci z produktivity.

49:44
    Technika právě vstřelila branku!
    Když bylo třeba, domácí opět přepnuli na vyšší rychlostní stupeň. Zkušený obránce a loňský mistr s plzeňskou Škodovkou DAVID HAVÍŘ se dostal k pravému kruhu a vyslal parádní střelu do levého horního růžku Slovákovy branky. Domácí veterán to trefil skutečně skvěle. Svižná střela někdejšího extraligisty zapadla do sítě a Brno se tak můžu znovu uklidnit. Asistence: Michal Brzobohatý.

49:19
    Štindl dostal přihrávku na střelu z první, ovšem Slovák ji viděl a se zakročením neměl výraznější starosti.

48:23
    Brňané posílají kotouč jen do středního pásma a jdou střídat. Čekají nás zřejmě ještě zajímavé minuty. Stále je o co hrát.

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 6. Fadrný (Bělohlávek, Zapletal), 17. Pargáč, 22. Brzobohatý (Zábranský, Látal), 50. Havíř (Brzobohatý) – 21. Kubáč (Prycl, Martiník), 45. Slovák

HC Technika Brno: Chvátal (Novák) – Klimeš, Štindl, Zapletal, Havíř, Košecký, Habrovec (C), Dittrich – Česnek, Fadrný, Jurča – Odehnal, Benýšek, Hnilička – Brzobohatý, Zábranský, Látal – Pargáč, Bělohlávek, Čtvrtníček. Trenér: Roman Kaňkovský.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák I. (Smolka) – Heča, Zábojník, Tomiga, Kvapil, Mládenka, Hartmann, Ferenc – Varga Martin, Varga Miroslav, Varga David (C) – Kubáč, Martiník, Prycl – Kundera, Randýsek, Stráněl – Matušenko, Slovák, Vaněk. Trenér: Jan Vavrečka.

Rozhodčí: Wolf – Maťašovský, Pospíšil