Toronto – Colorado 1:2 (kon.) | Philadelphia – Florida 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 5:2 (kon.)
NY Islanders – Arizona 6:1 (kon.) | Buffalo – Tampa 2:3 (po pr.) | Nashville – Minnesota 3:2 (kon.)
Vancouver – New Jersey 3:2 (po pr.) | San Jose – NY Rangers 9:2 (kon.)
Nashville Predators
3:2 (3:1, 0:1, 0:0)
Minnesota Wild
Středa 09.10.2013, 02:00 • Bridgestone Arena • NHL

27:26
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Těsně před náskokem Forsberga na led přichází kontaktní branka. Kotouč na střed útočné třetiny dostal JARED SPURGEON, který si najel do lepšího střeleckého úhlu a střelou mezi betony překonává Rinneho – 3:2! Asistence: Nino Niederreiter, Mikael Granlund.

11:14
    Nashville právě vstřelil branku!
    Z nařízeného trestného střílení se domácí prosazují. Po přesné střele nad vyrážečku Hardinga se domácí ERIC NYSTROM zapisuje mezi střelce dnešního utkání. Bez asistence.

05:46
    I přesilovku pět na čtyři domácí využívají a otáčí skóre dnešního zápasu ve čtyřiceti vteřinách. Cullen od modré čáry přihrával na vrchol kruhu na volného COLLINA WILSONA, který střelou nad rameno hostujícího brankáře posílá svůj tým do vedení. Asistence: Matt Cullen, Mike Fisher.

05:07
    Domácí uzavřeli svého soupeře v útočné třetině a po několika přihrávka dokázali vypálit od modré. Kotouč chvíli zůstal u Backstromovi branky, odkud se odrazil na osamoceného FILIPA FORSBERGA, který vyrovnává skóre dnešního utkání. Asistence: Patric Hornqvist, Seth Jones.

04:05
    Je tu branka otevírající skóre dnešního utkání! Po výměně kotouče mezi obránci, přišla přesná křižná přihrávka na ZACHA PARISEHO, který střelou po zemi překonává Rinneho. Asitence: Mikko Koivu, Ryan Suter.

Marek Indruch

Branky a nahrávky: 6. Forsberg (Hornqvist, Jones), 6. Wilson (Cullen, Fisher), 12. Nystrom (TS) – 5. Parise (Koivu, Suter), 28. Spurgeon (Niederreiter, Granlund)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Jones, Weber, Bartley, Klein, Ellis, Ekholm – Hornqvist, Fisher, Wilson – Smith, Cullen, Bourque – Forsberg, Legwand, Nystrom – Hendricks, Gaustad, Clune
    Minnesota Wild: Backstrom (12. Harding) – Brodin, Suter, Spurgeon, Scandella, Stoner, Balland – Parise, Koivu, Pominville – Zucker, Granlund, Heatley – Cooke, Brodziak, Niederreiter – Fontaine, Konopka, Mitchell

Rozhodčí: O'Rourke, Lemelin – Amell, Murphy

Diváci: 17565