Toronto – Colorado 1:2 (kon.) | Philadelphia – Florida 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 5:2 (kon.)
NY Islanders – Arizona 6:1 (kon.) | Buffalo – Tampa 2:3 (po pr.) | Nashville – Minnesota 3:2 (kon.)
Vancouver – New Jersey 3:2 (po pr.) | San Jose – NY Rangers 9:2 (kon.)
Nashville Predators
3:2 (3:1, 0:1, 0:0)
Minnesota Wild
Středa 09.10.2013, 02:00 • Bridgestone Arena • NHL

59:37
    Koivu prohrál vhazování a Weber vyhodil znovu těsně vedle od prázdné klece.

58:40
    Hosté v šesti.

55:07
    Tohle může být rozhodující okamžik. Na trestnou lavici odchází hostující kapitán Mikko Koivu a dramatizuje svým svěřencům zápas. Na lavici hanby odchází za hákování.

46:07
    Na trestnou lavici odchází hráči obou týmu. Za domácí Hornqvist za nafilmovaný pád. Za hosty Parise za držení.

41:31
    Velká šance domácích brankou nekončí. Harding se jako náhradník ukazuje dobrou oporou pro svůj tým, když vychytal osamoceného Hornqvista!

38:10
    Koivu měl na hokejce vyrovnávací branku. Rinne svůj tým zachránil pohotovým vymrštěním své lapačky.

34:45
    Clune odchází na trestnou lavici na 2 minuty za hrubost. V témže čase vyloučen i hostující hráč. Je jím Stoner, který si odsedí trest za hrubost. Clune se zúčastnil také šarvátky, takže jeho trest odpyká Bourque.

34:45
    Po pádu Hardinga za brankou střílí domácí hráči branku. Ale ta nemůže být uznána, jelikož byl brankář hostí zfaulován Clunem. Tohle je pro hosty další smolný okamžik, jelikož i náhradní brankář musí být ošetřován.

29:16
    Na trestnou lavici za hrubost odchází domácí Weber. Tohle je opravdu zbytečné.

27:26
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Těsně před náskokem Forsberga na led přichází kontaktní branka. Kotouč na střed útočné třetiny dostal JARED SPURGEON, který si najel do lepšího střeleckého úhlu a střelou mezi betony překonává Rinneho – 3:2! Asistence: Nino Niederreiter, Mikael Granlund.

25:29
    Na trestnou lavici usedá Forsberg. Jde si odsedět menší trest – hákování.

21:32
    Pominville dobře vybruslil do středu třetiny a vyslal nebezpečnou střelu na Rinneho, ten jeho pokus vyrazil betonem a k dorážce se ještě dostal Parise, ale ani jemu se nepodařilo překonat výborného brankáře domácích.

14:01
    První lajna Minnesoty znovu září, tentokrát ale méně než Pekka Rinne, který si poradil se střelou Koiva z bezprostřední blízkosti.

11:14
    Nashville právě vstřelil branku!
    Z nařízeného trestného střílení se domácí prosazují. Po přesné střele nad vyrážečku Hardinga se domácí ERIC NYSTROM zapisuje mezi střelce dnešního utkání. Bez asistence.

11:14
    Nystrom sražen při samostatném úniku Ballardem. Je nařízeno trestné střílení!

05:46
    I přesilovku pět na čtyři domácí využívají a otáčí skóre dnešního zápasu ve čtyřiceti vteřinách. Cullen od modré čáry přihrával na vrchol kruhu na volného COLLINA WILSONA, který střelou nad rameno hostujícího brankáře posílá svůj tým do vedení. Asistence: Matt Cullen, Mike Fisher.

05:07
    Domácí uzavřeli svého soupeře v útočné třetině a po několika přihrávka dokázali vypálit od modré. Kotouč chvíli zůstal u Backstromovi branky, odkud se odrazil na osamoceného FILIPA FORSBERGA, který vyrovnává skóre dnešního utkání. Asistence: Patric Hornqvist, Seth Jones.

04:36
    To je velká komplikace pro hosty. Na trestnou odchází Koivu za hákování.

04:15
    Přesilovku si vyzkouší i domácí na trestnou lavici odchází Brodziak za napadení.

04:05
    Je tu branka otevírající skóre dnešního utkání! Po výměně kotouče mezi obránci, přišla přesná křižná přihrávka na ZACHA PARISEHO, který střelou po zemi překonává Rinneho. Asitence: Mikko Koivu, Ryan Suter.

03:13
    Na trestnou lavici za hru vysokou holí odchází mladičký Jones (NSH).

Marek Indruch

Branky a nahrávky: 6. Forsberg (Hornqvist, Jones), 6. Wilson (Cullen, Fisher), 12. Nystrom (TS) – 5. Parise (Koivu, Suter), 28. Spurgeon (Niederreiter, Granlund)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Jones, Weber, Bartley, Klein, Ellis, Ekholm – Hornqvist, Fisher, Wilson – Smith, Cullen, Bourque – Forsberg, Legwand, Nystrom – Hendricks, Gaustad, Clune
    Minnesota Wild: Backstrom (12. Harding) – Brodin, Suter, Spurgeon, Scandella, Stoner, Balland – Parise, Koivu, Pominville – Zucker, Granlund, Heatley – Cooke, Brodziak, Niederreiter – Fontaine, Konopka, Mitchell

Rozhodčí: O'Rourke, Lemelin – Amell, Murphy

Diváci: 17565