Jaroslavl – Vladivostok 4:0 (kon.) | Čerepovec – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Mytišči – Novokuzněck 2:1 (kon.)
Petrohrad – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | Minsk – Záhřeb 2:3 (po pr.)
Riga – Ufa 2:5 (kon.) | HC Slovan – Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Lev – Nižněkamsk 2:0 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
Admiral Vladivostok
Středa 09.10.2013, 17:00KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:12:39)

Dnešní utkání je u konce, ve třetí třetině se již skóre zápasu neměnilo, a tak si tři body za výhru 4:0 připisují hokejisté Jaroslavle. Hosté dnes nedokázali překonat výborně chytajícího Sanforde a celkem po zásluze odjíždí do Vladivostoku s prázdnou.

60:00

59:00
    Začíná poslední minuta dnešního utkání, hosté ani nebudou odvolávat gólmana, za tohoto stavu to nemá cenu.

53:45
    Sanford vychytal Pěrvušina a je velmi blízko čistému kontu!

55:00
    Ale domácí v pohodě ubránili i toto oslabení, to vše pět minut před koncem třetí třetiny.

53:00
    Těch vyloučení nám nějak přibývá, domácí Jegor Averin je dalším vyloučeným ve třetí třetině.

51:36
    Hosté si žádnou velkou šanci při přesilové hře nevypracovali, Lokomotiv v plném počtu.

49:36
    Sotva se Emil Galimov vrátil z trestné lavice, už na ní usedá znovu, dvě minuty za sekání a hosté mají další přesilovou hru!

49:14

48:58
    Velká šance hostů, již to vypadalo, že Gračevovo střela skončí v bráně, ale pak Sanford odkudsi máchl lapačkou a vytáhl puk! Parádní zákrok!

47:14
    Domácí Emil Galimov dostává dvě minuty a hosté si zahrají přesilovou hru.

43:52
    Anton But nevyužil skvělé příležitosti, domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho, But ale netrefuje branku!

45:48

45:12
    Kapustin mohl využít přesilovou hru Lokomotivu, ale Ivannikov dokázal chytit.

43:48
    Dlouho se v plném počtu nehrálo, Viktor Drugov jde za podražení také na dvě minuty a přesilovou hru si tentokrát zahrají domácí hokejisté.

42:54

41:52
    Plotnikov s Apalkovem dobře zakombinovali, prvně jmenovaný se dostal ke střele, Ivannikov však chytá.

40:54
    A hned v úvodu třetí třetiny se vylučuje, na trestnou lavici usedá domácí Anton But za hrubost a hosté si zahrají přesilovou hru.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 9. Ullmann (Kronwall, Kapustin), 12. Kapustin (Černikov, Kronwall), 33. Vasiljev (Plotnikov, Averin), 38. Averin (Plotnikov, Višněvskij)

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – Ljubuškin, Gorochov, Kornwall, Holos, Višněvskij, Pašnin, Vasiljev, Jakovlev – Plotnikov, Averin, Apalkov – But, Redlihs, Sprukts – Černikov, Ullstrom, Kapustin – Romancev, Chlopotov, Galimov
    Admiral Vladivostok: Lundstrom (41. Ivannikov) – Osipov, Antropov, Porseland, Těrnavskij, Kostromitin, Poleščuk, Zemčoňjok – Lisin, Bergfors, Schutz – Lesňuchin, Drugov, Brotnikov – Pěrvušin, Barbašev, Kuzněcov – Gynge, Sokolov, Gračjov

Rozhodčí: Drejev, Rogačjov – Majtak, Pronškich