Jaroslavl – Vladivostok 4:0 (kon.) | Čerepovec – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Mytišči – Novokuzněck 2:1 (kon.)
Petrohrad – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | Minsk – Záhřeb 2:3 (po pr.)
Riga – Ufa 2:5 (kon.) | HC Slovan – Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Lev – Nižněkamsk 2:0 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
Admiral Vladivostok
Středa 09.10.2013, 17:00KHL

53:00
    Těch vyloučení nám nějak přibývá, domácí Jegor Averin je dalším vyloučeným ve třetí třetině.

49:36
    Sotva se Emil Galimov vrátil z trestné lavice, už na ní usedá znovu, dvě minuty za sekání a hosté mají další přesilovou hru!

48:58
    Velká šance hostů, již to vypadalo, že Gračevovo střela skončí v bráně, ale pak Sanford odkudsi máchl lapačkou a vytáhl puk! Parádní zákrok!

47:14
    Domácí Emil Galimov dostává dvě minuty a hosté si zahrají přesilovou hru.

43:48
    Dlouho se v plném počtu nehrálo, Viktor Drugov jde za podražení také na dvě minuty a přesilovou hru si tentokrát zahrají domácí hokejisté.

40:54
    A hned v úvodu třetí třetiny se vylučuje, na trestnou lavici usedá domácí Anton But za hrubost a hosté si zahrají přesilovou hru.

40:01
    Hosté nasazují do poslední třetiny náhradního gólmana Ivannikova, který nahradí dosavadní jedničku Lundstroma.

37:28
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Převahu Jaroslavle vyjádřil nejlépe, jak to jen jde, tedy gólem, JEGOR AVERIN, který po střele Višněvského, kdy se puk odrazil před branku hostů, dostává k dorážce a zakončuje přesně pod "víko". Jaroslav tak jde do vedení již na 4:0. Asistence: Sergej Plotnikov a Vitalij Višněvskij.

32:36
    Hra ve čtyřech více svědčí Lokomotivu, který se zásluhou gólu ALEXEJE VASILJEVA, jenž se prosazuje střelou od modré čáry, dostává do tříbrankového "trháku", byť hráli hosté, až doposud, velmi dobře ve druhé třetině. Asistence: Sergej Plotnikov, Jegor Averin.

31:22
    Přesilová hra Jaroslavle končí, Staffan Kronwall dostává dvě minuty za držení a poměr sil na ledě se vyrovná.

31:18
    Domácí But dostal puk za záda Lundstroma, ale gól neplatí, bylo to až po odpískání!

30:52
    Igor Bortnikov je vyloučen za faul kolenem na dvě minuty a domácí si zahrají přesilovku.

26:25
    Vylučuje se, na trestnou lavici odchází Michajl Pašnin za krosček.

20:36
    Hned v úvodu druhé třetiny mají hosté velkou šanci, Lesňuchin ale Sanforda nedokázal překonat.

15:12
    Plotnikov nyní prováhal nejlepší okamžik ke střele a místo bekhendové střely se dostal mimo střelecký úhel.

11:44
    KIRILL KAPUSTIN překonává bezmocného Lundstroma, kterého obránci nechali na dorážku úplně volného a Kapustin se z blízka nemýlil. Asistence: Alexander Černikov, Staffan Kronwall.

08:48
    Tentokrát již Lundstrom kapituluje, z mezikruží se trefuje DAVID ULLSTROM a domácí vedou 1:0. Asistence: Staffan Kronwall, Kirill Kapustin.

07:52
    Chyba hostů v rozehrávce, Anton But se dostává ke střele z mezikruží, Lundstrom vyráží.

03:36
    Vylučuje se, první přesilovou hru si zahraje Jaroslavl, Felix Schutz odchází na trestnou lavici za podražení.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 9. Ullmann (Kronwall, Kapustin), 12. Kapustin (Černikov, Kronwall), 33. Vasiljev (Plotnikov, Averin), 38. Averin (Plotnikov, Višněvskij)

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – Ljubuškin, Gorochov, Kornwall, Holos, Višněvskij, Pašnin, Vasiljev, Jakovlev – Plotnikov, Averin, Apalkov – But, Redlihs, Sprukts – Černikov, Ullstrom, Kapustin – Romancev, Chlopotov, Galimov
    Admiral Vladivostok: Lundstrom (41. Ivannikov) – Osipov, Antropov, Porseland, Těrnavskij, Kostromitin, Poleščuk, Zemčoňjok – Lisin, Bergfors, Schutz – Lesňuchin, Drugov, Brotnikov – Pěrvušin, Barbašev, Kuzněcov – Gynge, Sokolov, Gračjov

Rozhodčí: Drejev, Rogačjov – Majtak, Pronškich