Jaroslavl – Vladivostok 4:0 (kon.) | Čerepovec – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Mytišči – Novokuzněck 2:1 (kon.)
Petrohrad – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | Minsk – Záhřeb 2:3 (po pr.)
Riga – Ufa 2:5 (kon.) | HC Slovan – Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Lev – Nižněkamsk 2:0 (kon.)
CSKA Moskva
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Traktor Čeljabinsk
Středa 09.10.2013, 17:30 • Ledový sportovní komplex CSKA, Moskva • KHL

59:55
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Jednoduchá branka pro ANDREJE KOSTICYNA. Glinkin, který vybojoval puk na modré čáře, mu přihrál doleva, a ruský forvard jen zamířil do prázdné branky. Asistence: Anton Glinkin.

59:03
    Staňa spěchá na střídačku, domácí zkouší power-play!

55:17
    Kosticynovi (ČLJ) bylo ještě dříve signalizované vyloučení, takže hosté zůstanou i nadále v oslabení.

55:17
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Jiskřičku pro domácí vykřesal. Filppula nahrál na modrou čáru, odkud Pervyšin nahodil puk na Garnetta. Před ním dotíral SERGEJ ŠIROKOV, od něhož se puk odrazil za záda hostujícího gólmana. Asistence: Andrej Pervyšin, Ilari Filppula.

54:30
    Podražení se nyní dopustil Bondarev (ČLJ), dvě minuty se tak hosté budou muset bránit ve čtyřech.

43:25
    Děnisov se drží za obličej, u mantinelu mu naložil Rjabykin (ČLJ). Za vražení na mantinel dostal 5 minut plus do konce utkání. Trest za něj odsedí Glinkin.

40:19
    Tyčka zazvonila Staňovi u ucha po střele od Vasilčenka! Následně se snažel dorážet Kontiola, ale ani on slovenského gólmana z levého kruhu nepřekonal.

37:19
    Širokov měl stoprocentní tutovku! Garnett už ležel na zemi, domácí útočník si ho bekhendovou kličkou krásně dostal na zem. Pak ale bekhendem trefil jen jeho nastavenou hokejku.

31:22
    Dugin se nyní ocitl u pravé tyčky zase úplně sám! Mohl skórovat do prázdné branky, jenže puk trestuhodně nezpracoval.

28:27
    Dalčí vyloučení na straně Čeljabinsku, na dvě minuty odchází na trestnou lavici za držení Dugin (ČLJ).

26:10
    Hosté půjdou poprvé do čtyř hráčů. Katičev (ČLJ) se dopustil hákování.

25:56
    Velký závar před Garnettem! CSKA se čím dál více tlačí před hostujícího gólmana. Málem z toho byla velká šlamastika pro Traktor po střele od modré od Mišarina.

24:52
    Garnett se akrobaticky musel předvést proti Saprykinovi! Hostující brankář jeho střelu přes obránce vyrazil, domácí forvard si ovšem mohl dorážet a Garnett zasahoval v leže nataženou hokejkou.

20:33
    Skvělý vstup Čeljabinsku do druhé třetiny. Po pěkné kombinaci sice Staňa ještě zasáhl proti střele nehlídaného Kosticyna, u branky se však následně zjevil důrazný JEGOR DUGIN, který dorazil puk do prázdné branky pod lapačku ležícího slovenského gólmana. Asistence: Andrej Kosticyn, Petri Kontiola.

19:16
    Puk se dostal mimo hrací plochu, hra se přesune do středního pásma. Těsně předtím se kličkou dostal do střelecké pozice z pravého kruhu Žarkov, jeho pokus Garnett likvidoval s vypětím všech sil.

11:04
    Držení se nyní dopustil Saprykin (MOS), usedl i přes protesty u hlavního sudího na trestnou lavici na dvě minuty.

10:19
    Hosté z ničeho nic udeřili. Kontiola předal puk na Rjabykina, ten ho ještě bekhendem posunul na ANDREJE KOSTICYNA do mezikruží a ten z blízkosti z lehké otočky s přehledem překonal Staňu. Asistence: Dmitrij Rjabykin, Petri Kontiola.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 56. Širokov (Pervyšin, Filppula) – 11. Kosticyn (Rjabykin, Kontiola), 21. Dugin (Kosticyn, Kontiola), 60. Kosticyn (Glinkin)

CSKA Moskva: Staňa (Proskurjakov) – Děnisov, Gončarov, Pervyšin, Mišarin, Naumenkov, Markov, Kurbatov – Širokov, Zubov, Flippula – Grigorenko, Prochorkin, Žarkov – Saprykin, Fefelov, Ljubimov – Fjodorov, Zajnullin, Kamaev – Nemirovsky
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Děmčenko) – Rjabykin, Vasilčenko, Bondarev, Kondratěv, Katičev, Klimontov, Guskov, Fljagin – Kontiola, Dugin, Kosticyn – Panov, Bulis, Čistov – Mokin, Glinkin, Kurjanov – Valejev, Osnovin, Kokujov

Rozhodčí: Baluška, Odinš – Metalinkov, Sirotkin