Arménie – Bulharsko 2:1 (kon.) | Litva – Lotyšsko 2:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Sev. Irsko 2:0 (kon.)
Chorvatsko – Belgie 1:2 (kon.) | Moldavsko – San Marino 3:0 (kon.) | Faerské ostrovy – Kazachstán 1:1 (kon.)
Malta – Česko 1:4 (kon.) | Ukrajina – Polsko 1:0 (kon.) | Bosna – Lichtenštejnsko 4:1 (kon.)
Dánsko – Itálie 2:2 (kon.) | Nizozemsko – Maďarsko 8:1 (kon.) | Andorra – Rumunsko 0:4 (kon.)
Albánie – Švýcarsko 1:2 (kon.) | Lucembursko – Rusko 0:4 (kon.) | Estonsko – Turecko 0:2 (kon.)
Německo – Irsko 3:0 (kon.) | Švédsko – Rakousko 2:1 (kon.) | Slovinsko – Norsko 3:0 (kon.)
Řecko – Slovensko 1:0 (kon.) | Island – Kypr 2:0 (kon.) | Wales – S. Makedonie 1:0 (kon.)
Anglie – Černá Hora 4:1 (kon.) | Portugalsko – Izrael 1:1 (kon.) | Španělsko – Bělorusko 2:1 (kon.)
Lucembursko
0:4 (0:3)
Rusko
Pátek 11.10.2013, 20:30 • STADE JOSY BARTHEL • Kvalifikace MS (Evropa)

Rozhodčí Studer ukončil utkání, ve kterém si ruský tým hravě poradil s domácím Lucemburskem a po výhře 0:4 se stále drží na první příčce skupiny F. Ruský tým si zařídil výhru již v prvním poločase, kdy se trefili Samedov, Faizulin a Glushakov. Čtvrtou branku pak přidal v 73. minutě Kerzhakov, který mě dnes svým výkonem velice potěšil. Největší šanci domácích vychytal v 93. minutě Akinfeev. Trenér Ruska Capello může být s výkonem hráčů spokojen. (22:30:46)

93
    Po rohovém kopu domácích předvádí skvělý zákrok brankář Akinfeev!

92
    Rohový kop pro domácí!

90
    Rozhodčí Studer nastavuje tři minuty.

86
    I ruský tým provádí poslední střídání. Na hřiště přišel Schennikov.

85
    Zápas se dohrává v poklidném tempu, ruský tým kontroluje hru.

82
    Na hřiště vběhl fanoušek, který zpestřil večerní program honičkou s ochrankou.

80
    Ostrou střelu Shirokova zablokoval jeden z domácích obránců.

79
    Lucembursko se nyní nemůže vymanit z tlaku ruského týmu.

78
    Rusko zahrává rohový kop.

75
    Lucembursko využívá poslední možnost střídání.

73
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ALEXANDER KERZHAKOV, který si dokázal poradit s centrem z levé strany a poslal míč za bezmocného brankáře. Skóre zápasu je 0:4.

73
    Rusko se hnalo do další akce, Bystrov však nestačil na tři protihráče.

71
    K životu se probouzí i domácí publikum, které by si určitě přálo branku!

70
    Po chybě v rozehrávce domácího mužstva mohli hosté opět zahrozit. Naštěstí pro domácí byli tentokrát i hosté nepřesní.

67
    První krásná akce Lucemburska. Bensi nasadil ruskému obránci jesličky a dokázal nebezpečně odcentrovat do pokutového území. Akce však skončila bez branky.