Arménie – Bulharsko | 2:1 (kon.) | | | Litva – Lotyšsko | 2:0 (kon.) | | | Ázerbájdžán – Sev. Irsko | 2:0 (kon.) |
Chorvatsko – Belgie | 1:2 (kon.) | | | Moldavsko – San Marino | 3:0 (kon.) | | | Faerské ostrovy – Kazachstán | 1:1 (kon.) |
Malta – Česko | 1:4 (kon.) | | | Ukrajina – Polsko | 1:0 (kon.) | | | Bosna – Lichtenštejnsko | 4:1 (kon.) |
Dánsko – Itálie | 2:2 (kon.) | | | Nizozemsko – Maďarsko | 8:1 (kon.) | | | Andorra – Rumunsko | 0:4 (kon.) |
Albánie – Švýcarsko | 1:2 (kon.) | | | Lucembursko – Rusko | 0:4 (kon.) | | | Estonsko – Turecko | 0:2 (kon.) |
Německo – Irsko | 3:0 (kon.) | | | Švédsko – Rakousko | 2:1 (kon.) | | | Slovinsko – Norsko | 3:0 (kon.) |
Řecko – Slovensko | 1:0 (kon.) | | | Island – Kypr | 2:0 (kon.) | | | Wales – S. Makedonie | 1:0 (kon.) |
Anglie – Černá Hora | 4:1 (kon.) | | | Portugalsko – Izrael | 1:1 (kon.) | | | Španělsko – Bělorusko | 2:1 (kon.) |
Slovácko – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) |
Bulharsko – Rusko | 3:3 (kon.) | | | Wales – Litva | 2:0 (kon.) | | | Sev. Irsko – Belgie | 0:1 (kon.) |
Turecko – Řecko | 1:0 (kon.) | | | Dánsko – Slovinsko | 2:2 (kon.) | | | Německo – Černá Hora | 2:0 (kon.) |
Rumunsko – Irsko | 0:0 (kon.) | | | Kypr – Srbsko | 2:1 (kon.) |
Senec – Pohronie | 1:3 (kon.) |
Senica – Brno | 0:1 (kon.) | | | Dynamo Drážďany – Sparta | 0:3 (kon.) | | | Liberec – Zlaté Moravce | 2:0 (kon.) |
konec
Bulharsko
3:3
(2:1)
Rusko
Branky:
12. Velkov, 36. Chochev, 66. Kolev – 8. Bazeljuk, 56. Bazeljuk, 63. Kozlov
Rozhodčí: Coltescu – Nagy, Ghinguleac (Rumunsko)
Diváci:
Karty: 61. Gamakov (BUL) – 45. Golubev (RUS), 58. Vasiljev (RUS), 74. Jemeljanov (RUS) 86. Jemeljanov (RUS)
Neproměněná penalta:
Bulharsko:
Kitanov – Munin, Velkov, Georgiev, Goranov – Chochev (K), Gamakov (76. Rasim) – Vasev (62. Pochanski), Jordanov (71. Karachanakov), Kirilov – Kolev
Náhradníci: Konov – Marem, Karachanakov, Pochanski, Angelov, Bijev, Rasim
Trenér:
Rusko: Trunin – Ten, Nikitin (K), Zujev, Golubev (51. Vasiljev) – Jemeljanov – Solomatin (46. Mirančuk), Mogilevec, Obuchov (56. Panjuchov), Kozlov – Bazeljuk
Náhradníci: Leonov – Vasiljev, Kutepov, Mirančuk, Lambarski, Panjukov, Manzon
Trenér:
Náhradníci: Konov – Marem, Karachanakov, Pochanski, Angelov, Bijev, Rasim
Trenér:
Rusko: Trunin – Ten, Nikitin (K), Zujev, Golubev (51. Vasiljev) – Jemeljanov – Solomatin (46. Mirančuk), Mogilevec, Obuchov (56. Panjuchov), Kozlov – Bazeljuk
Náhradníci: Leonov – Vasiljev, Kutepov, Mirančuk, Lambarski, Panjukov, Manzon
Trenér:
Rozhodčí: Coltescu – Nagy, Ghinguleac (Rumunsko)
Diváci:
Petr Bílek