Úterý 15.10.2013, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL

Aleš Hemský (EDM) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:47
    Ladislav Šmíd (EDM) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:33
    Michal Neuvirth (WSH) 00 minut, 0 zákroků, 0 gólů, 00,0%

1. Nicklas Bäckstrom (WSH) 0+3
    2. Braden Holtby (WSH) 30 zák., 2 góly, 93,3%
    3. Alexander Ovečkin (WSH) 1+1

Je tu konec zápasu! Washington si poprvé v sezóně 2013/2014 připisuje výhru v základní hrací době.
    Ve třetí třetině byli domácí jasně aktivnější, ale branku vstřelili hosté, když v 59. minutě korigoval skóre Will Acton.

60:00

59:44
    Oddechový čas pro domácí.

59:44
    Bäckstrom netrefil odkrytou klec, je z toho icing domácích.

59:27
    Laich vyhazuje do středního pásma.

59:08
    Ovečkinovi se nepodařilo vyhodit, následně musel zasahovat Holtby proti Bělovově střele.

58:53
    Edmonton hraje bez brankáře!

58:43
    Oddechový čas pro hosty.

58:18
    Edmonton právě vstřelil branku! Hosté konečně začali aktivně napadat a pramení z toho branka korigující skóre dnešního utkání. Po přihrávce Petryho se k dorážce do prázdné klece dostal WILL ACTON a bez problému posunul kotouč do sítě – 4:2. Asistence: Jeff Petry, David Perron.

57:39
    Ovečkin se chytře pokoušel o střílenou přihrávku na Johanssona, ten to bohužel pro domácí nečekal.

57:08
    Fehr v obrovské šanci! Ward mu krásně přihrál před branku. Kanadský útočník si nejspíše neuvědomil, že je před Labarberou úplně sám a zakončil poněkud ustrašeně.

56:48
    Icing Edmontonu. Tohle už na obrat nevypadá. Ve třetí třetině se Edmontonu příliš nedaří.

56:14
    Nahodit si kotouč a aktivně napadat zkouší i hosté, tam byl pouze připravený Green.

55:57
    Laich nahodil kotouč. Domácí stále aktivně napadají i přes svůj náskok.

55:25
    Acton tečoval střelu Bělova těsně před Holtbym, ten ale reagovat nemusel, kotouč mířil mimo.

55:18
    Johansson hledal Ovečkina, ten stál v postavení mimo hru.

Marek Indruch

Branky a nahrávky: 14. Laich (Oleksy), 31. Ward (Bäckstrom, Ovečkin), 34. Ovečkin (Johansson, Bäckstrom), 35. Brouwer (Grabovskij, Bäckstrom) – 10. Gordon (Schultz J.), 59. Acton (Petry, Perron)

Washington Capitals: Holtby (Neuvirth) – Alzner, Green, Urbom, Carlson, Schmidt, Oleksy – Johansson, Bäckstrom, Ovečkin – Laich, Grabovskij, Brouwer – Chimera, Fehr, Ward – Erat, Beagle, Wilson
    Edmonton Oilers: Labarbera (Dubnyk) – Ference, Schultz N., Petry, Šmíd, Bělov, Schultz J. – Hemský, Nugent-Hopkins, Hall – Eberle, Arcobello, Smyth – Joensuu, Gordon, Perron – Brown, Acton, Gazdic

Rozhodčí: Devorski P., Burchell – Devorski G., Racicot