Úterý 15.10.2013, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL

Aleš Hemský (EDM) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:47
    Ladislav Šmíd (EDM) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:33
    Michal Neuvirth (WSH) 00 minut, 0 zákroků, 0 gólů, 00,0%

1. Nicklas Bäckstrom (WSH) 0+3
    2. Braden Holtby (WSH) 30 zák., 2 góly, 93,3%
    3. Alexander Ovečkin (WSH) 1+1

Je tu konec zápasu! Washington si poprvé v sezóně 2013/2014 připisuje výhru v základní hrací době.
    Ve třetí třetině byli domácí jasně aktivnější, ale branku vstřelili hosté, když v 59. minutě korigoval skóre Will Acton.

60:00

59:44
    Oddechový čas pro domácí.

59:44
    Bäckstrom netrefil odkrytou klec, je z toho icing domácích.

59:27
    Laich vyhazuje do středního pásma.

59:08
    Ovečkinovi se nepodařilo vyhodit, následně musel zasahovat Holtby proti Bělovově střele.

58:53
    Edmonton hraje bez brankáře!

58:43
    Oddechový čas pro hosty.

58:18
    Edmonton právě vstřelil branku! Hosté konečně začali aktivně napadat a pramení z toho branka korigující skóre dnešního utkání. Po přihrávce Petryho se k dorážce do prázdné klece dostal WILL ACTON a bez problému posunul kotouč do sítě – 4:2. Asistence: Jeff Petry, David Perron.

57:39
    Ovečkin se chytře pokoušel o střílenou přihrávku na Johanssona, ten to bohužel pro domácí nečekal.

57:08
    Fehr v obrovské šanci! Ward mu krásně přihrál před branku. Kanadský útočník si nejspíše neuvědomil, že je před Labarberou úplně sám a zakončil poněkud ustrašeně.

56:48
    Icing Edmontonu. Tohle už na obrat nevypadá. Ve třetí třetině se Edmontonu příliš nedaří.

56:14
    Nahodit si kotouč a aktivně napadat zkouší i hosté, tam byl pouze připravený Green.

55:57
    Laich nahodil kotouč. Domácí stále aktivně napadají i přes svůj náskok.

55:25
    Acton tečoval střelu Bělova těsně před Holtbym, ten ale reagovat nemusel, kotouč mířil mimo.

55:18
    Johansson hledal Ovečkina, ten stál v postavení mimo hru.

54:56
    Oleksy vyslal další dělovku směrem na branku Edmontonu. Jeho pokus tak přesný nebyl.

54:25
    Erat vybojoval kotouč v útočném pásmu a přenechal jej Beaglovi, ten může postupovat vpřed.

54:19

53:53
    Perronova střela končí na Wardově holi, který znovu vyhazuje.

53:18
    Schmidt vyhazuje přes všechny čáry.

53:04
    Hall se pokoušel dorazit kotouč za Holtbyho záda. Ten se ale ohnal hezkým bodyčekem. Tak i domácí brankář umí bránit svoji svatyni velmi tvrdě.

53:00
    Edmonton v útočném pásmu.

52:41
    Přechod do útočného pásma brzdí Olejářům odpískaný ofsajd.

52:29
    Domácí vyhazují ihned po vhazování.

52:19
    Na trestné lavici tedy Alzner, Ovečkin, Green. A za hosty Brown, Gazdic. Z těchto trestů pramení jediné. Edmonton si zahraje přesilovou hru.

52:19
    Ovečkin teď tvrdě zasáhl jednoho z protihráčů a přichází tvrdá odplata. Do šarvátky se postupně zapojili všichni hráči na ledě.

51:59
    Beagle našel Ovečkina, ten se nenatlačil obránce.

51:41
    Schmidt vypálil z vrcholu kruhu švihem. Mířil velmi dobře, ale Labarbera stihl betony zaklapnout včas.

51:19
    Vhazování znovu před Labarberou, tentokrát uspěli hosté, kteří pokračují do středního pásma.

51:06
    Capitals na koni! Troufám si tvrdit, že pokud Edmonton nezačne aktivně napadat a získávat kotouče v útočné, případně střední třetině, nemá v dnešním zápase nárok na bodový zisk.

50:52
    Hra pokračuje ve středním pásmu. Domácí dobře brání svoji modrou čáru a hrozí nebezpečnými brejky.

50:27
    Fehr pálil těsně mimo.

49:42
    Wilson se dostal do obrovské šance, když mu před branku předložil Erat. Kanadský útočník Labarberovu branku těsně minul.

49:16
    U kotouče první obranná dvojice Green-Alzner. Hosté bez puku branku nejspíše neohrozí.

48:58
    Washington se znovu velmi snadno dostal do útočného pásma. Tam se kotouče ujali hosté a vyhodili alespoň do střední třetiny.

48:25
    Nugent-Hopkins si vyměnil kotouč s Hemským v útočné třetině, ale ani tohle ke střele nevedlo.

48:18
    Beagle už se stavil k vhazování v útočné třetině. Nakonec byl vystřídán. Na scénu přichází druhá formace Washingtonu.

47:59
    Ovečkin se nenatlačil přes Šmída, ten tak získal kotouč a poslal přesný pas na Eberleho.

47:31
    Bäckstrom vyvezl kotouč do útočného pásma, kde jej předal svému ruskému spoluhráči. Ten jej vzápětí ztratil.

46:51
    Gordon a Smyth bojují v rohu útočného pásma, zatím ale nenašli cestu k Holtbyho brance.

46:20
    Vhazovat se bude před Labarberou.

46:20
    Je tu další komerční přestávka. Hosté dostávají od svého trenéra pokyny, jak pokračovat v zápase. Jsou si určitě vědomi, že takhle cesta za úspěchem nevede.

46:01
    Druhá útočná formace Washingtonu stále tlačí svého soupeře! Tohle s Olejáři nevypadá v dnešním zápase dobře. Hosté musí co nejdříve snížit, aby vůbec měli šanci na obrat.

45:27
    Troy Brouwer ustál souboj v útočné třetině a předal na modrou Oleksymu, ten si střelu rozmyslel a náhle kotouč ztratil.

INFO: V Buffalu je za polovinou utkání. Hosté z Minnesoty stále vedou tím nejtěsnějším rozdílem.

44:53
    Capitals pouze nahazují do útočné třetiny. Na ledovou plochu naskakuje čtvrtá formace.

44:07
    Olejáři se vzpamatovali z přesilovkového tlaku. Hemský postupuje podél mantinelu do útočné třetiny.

43:38

43:14
    Ward nebezpečně vypálil z mezikruží, jeho střela se odrazila o zadní plexisklo.

42:40
    Green nezpracoval Ovečkinovu přihrávku a vyhnal tak svůj tým až do obranného pásma.

41:58
    Bäckstrom si vybruslil na vrchol kruhu, ale trefil pouze prvního hráče. Domácí tak musí pro kotouč až k Holtbymu.

41:38
    Na trestnou lavici za hákování odchází Petry.

41:11
    Capitals aktivně forčekují. Hostující obrana nemá na holi takový klid a velmi chybuje.

40:41
    Brouwer sáhl do Eberleho zadovky, Ovečkin postupuje do útočné třetiny.

40:16
    Urbom sražen k zemi, Edmonton tak poměrně snadno získává útočné pásmo.

40:01

Tak i druhá třetina je již minulostí. Ačkoliv do ní lépe vstoupili hosté a svého soupeře dostávali pod tlak, domácí se dokázali vzpamatovat a třemi rychlými brankami ztrhli vedení na svoji stranu.
    Nejprve se po krásné Bäckstromově přihrávce prosadil Joel Ward. Poté se dokázal prosadit i nejlepší střelec týmu Alexander Ovečkin. A poslední tečku přidal také střelec důležitých branek Troy Brouwer.
    Ve druhé třetině nejvíce zářil Nicklas Bäckstrom, který si připsal 3 asistence, tedy asistoval na všechny branky domácích ve druhé třetině.

Další třetina začne přibližně ve 2:55.

40:00

39:55
    Hall se nedokázal vyhnout Carlsonovi, domácí tak naposled ve druhé třetině vyhazují.

39:30
    Hemský po hezké přihrávce jednoho ze svých spoluhráčů trefuje pouze Holtbyho připravený beton.

39:11
    Bělov se pokusil snížit od modré, jeho střela ale narazila pouze na ochranné plexisklo za Holtbyho klecí.

38:54

38:40
    Domácí znovu vyhazují.

38:29
    Eberle se pokoušel natlačil před Holtbyho, ten mu dokázal vypíchnout kotouč a následně jej přikrýt.

37:59
    Chimera si za svoji bojovnost a následné vyhození kotouče alespoň do střední třetiny zasloužil patřičné ovace publika.

37:24
    A znovu to byl Nugent-Hopkins, který zkusil pozornost Holtbyho. Ten je ve druhé třetině stále stoprocentní.

37:03
    Domácí vyhráli vhazování. Oleksy okamžitě vyhodil přes všechny čáry.

36:54
    Na trestnou lavici za držení odchází domácí Urbom.

36:25
    Perron nadále bojuje v útočné třetině, domácí obrana není schopna jej připravit o kotouč.

36:14
    Perron se dostal do útočné třetiny, Holtbyho z úhlu ale neohrozil.

36:02
    Vhazovat se bude po Labarberově levici.

36:00
    Edmonton otřesen. Během čtyř minut dokázali domácí vstřelit tři branky a hosté jsou tak oprávněně otřeseni. Domácí pokračují ve svém tlaku. Chimera pálil z nebezpečné vzdálenosti.

34:01
    Washington právě vstřelil branku!
    A je znovu bleskově využita. Domácí se velmi dobře rozestavěli a na takzvaný ťukec dopravili kotouč za Labarberova záda. Autorem branky je TROY BROUWER, který se trefil přesně k tyči – 4:1! Asistence: Michail Grabovskij, Nicklas Bäckstrom.

33:47
    Na trestnou lavici odchází Arcobello za hru vysokou holí. Přichází další obávaná přesilovka.

33:18
    Domácí odskakují na rozdíl dvou branek! První útočná formace Washingtonu zavřela svého soupeře ve třetině a pramení z toho další branka. Hezkou přihrávku mezi kruhy dostal ALEXANDER OVEČKIN, který střelou první trefuje volné místo pod Labarberovou vyrážečkou – 3:1. Asistence: Marcus Johansson, Nicklas Bäckstrom.

32:56
    Do přečíslení tři na dva se dostala první útočná formace Washingtonu. Ale nedokázala si přesně přihrát.

32:42
    Chimera to zkusil od modré z otočky, ale trefil pouze prvního bránícího hráče.

32:03
    Oleksy byl sražen na útočné modré čáře, domácí tak opouští útočné pásmo.

31:45
    Pokračuje se tedy ve hře 5 na 5. Edmontonu se vývoj utkání pochopitelně nelíbí, jelikož vstup do druhé třetiny měl jasně lepší.

31:16
    Nugent-Hopkins trefuje brankovou konstrukci Holtbyho klece!

30:06
    Přesilovka využita a domácí jdou do vedení! Washington uzavřel svého soupeře v útočné třetině a dnes poprvé jde do vedení. Hezkou křižnou přihrávku vymyslel Niklas Bäckstrom a to JOEL WARD měl už snadnou práci – 2:1. Asistence: Nicklas Bäckstrom, Alexander Ovečkin.

29:47
    Je tu obávaná přesilovka domácích. Na trestnou lavici odchází Šmíd za hákování. Hraje se 4 na 3.

29:30
    Green v obrovské šanci netrefuje branku! Dostal krásnou přihrávku mezi kruhy, ale branku netrefil.

28:56
    Jeden z hostujících hráčů tečoval kotouč těsně před Holtbym, ten stihl včas zareagovat a vyrazit kotouč.

28:05
    Takhle situace vyústila v šarvátku, ve které se ocitli domácí Brouwer a hostující Perron. Oba odcházejí na trestnou lavici za hrubost. Pokračuje se ve hře čtyři proti čtyřem.

28:05
    Tak teď se skvělým zákrokem blýskl Holtby! Joensuu trefil pouze obránce a dostal se k další střele, tu Holtby vyrazil pouze před sebe, kde se naskytla odkrytá brána pro Perrona, tomu jeho úmysl efektivním semaforem překazil již zmiňovaný domácí brankář.

INFO: Těsně před koncem první třetiny vede Minnesota na ledě Buffala těsně 1:0.

27:53
    Labarbera znovu ukázal skvělý postřeh. Schmidt vyslal střelu od modré, která byla ještě několikrát tečována, nakonec musel hostující brankář vytasit svůj rychlý beton.

27:37
    Hosté zahráli vysokou holí, vhazovat se bude po Labarberově pravici.

27:13
    Šmíd zkusil od modré překvapit Holtbyho, ten znovu vyráží do rohu své třetiny.

26:25
    Nugent-Hopkins se nadále jako velká opora svého týmu. Momentálně aktivně napadal a vybojoval útočné pásmo pro svůj tým.

25:56
    Johansson protečoval kotouč do útočného pásma, kde se k němu dostal Ovečkin, ten jej vzápětí ztratil.

25:27
    Perronovo bekhendové nahození nemohlo Holtbymu udělat žádné větší problémy. U kotouče domácí.

25:08
    Beagle to zkusil téměř z nulového úhlu. Labarbera si svoji tyčku pohlídal velmi dobře a nedal jeho pokusu žádnou šanci na úspěch.

24:28
    Domácí začali dobře bránit střední pásmo. U puku jsou sice pořád převážně hráči Oilers, ale vysunutá obrana domácích jim velmi komplikuje přechod do útočného pásma.

23:42
    Green našel na útočné modré Brouwera, který mohl postupovat až k Labarberovi, raději však zvolil střelu, která se pouze otřela o jeho beton.

23:19
    Washingtonu se vůbec nedaří rozehrávka. Jejich nástup do první a teď do druhé třetiny se velmi liší. Edmonton je momentálně aktivnější.

22:57
    Green vyhodil z obranného pásma na Warda, ten kotouč nesmyslně protečoval na vlastní střídačku. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

22:24
    Ani Ovečkinovi se nepodařilo zůstat v útočné třetině o něco déle.

22:03
    Johansson zatáhl kotouč do útočného pásma. Jeho přihrávka na Bäckstroma se mu ale příliš nevyvedla. Dopředu mohou znovu Olejáři.

21:32
    Hosté pokračují svým tlakem z přesilové hry. Domácí zatím nedokáží založit protiútok.

21:19

20:46
    Nugent-Hopkins nezpracoval přihrávku, Ward může dopředu.

20:11
    Edmonton v útočném pásmu moc dlouho nepobyl. Domácí okamžitě vyhazují.

20:01

Výhoda při vstupu do druhé třetiny je na straně Edmontonu. Domácí Chimera si ještě posedí na trestné lavici za jeho faul v čase 19:19.

Je tomu tak, první třetina je za námi. Rozhodně si nemůžeme stěžovat na nic, co by tomuto zápasu chybělo. K vidění byla tvrdá hra, pohledné akce, šance na obou stranách, ale také dvě branky.
    O tu první se v polovině první třetiny hezkou střelou k tyči postaral Boyd Gordon, který tak otevřel skóre dnešního utkání.
    Vedení Edmontonu ale netrvalo příliš dlouho, když se po chybné rozehrávce před Labarberou zjevil osamocený Bruce Laich, který nekompromisně srovnal stav utkání.

Další třetina začne přibližně ve 2:02.

20:00

19:51
    Edmonton je v útočné třetině. Ke střele už se jim ale nepodaří dostat. První třetina skončí nerozhodně.

19:19
    Na trestnou lavici odchází Chimera za vražení na hrazení. Schultz musí být ošetřován.

19:11
    Domácí začínají hrát velmi tvrdě.

18:42
    Schmidt tvrdě vypálil z vrcholu kruhu, ale těsně minul!

18:11
    Schultz zatáhl kotouč do útočného pásma, ale byl vytlačen za branku.

17:34
    Bäckstromova formace teď měla několik střelecký příležitostí, ale ani jedna z těchto poměrně velkých šancí neskončila v Labarberově brance.

17:09
    Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu. Hosté začínají tlaku domácím vzdorovat.

16:31
    Grabovskij už je na ledě dlouho, ale stále dělá Edmontonu velké problémy. Nakonec byl zasažen vysokou holí do obličeje, rozhodčí nechávají hru pokračovat.

15:53
    Grabovskij předložil Oleksymu na modrou, který z první netrefil svatyni Edmontonu, tlak domácích stále pokračuje.

15:30
    Jeden z domácích hráčů zahrál v útočné třetině vysokou holí, domácí jsou tak vyloučeni z útočného pásma.

14:41
    Eberle vyslal na Holtbyho protekční střelu, ta neměla žádnou šanci na úspěch. Hosté ale nadále pokračovali v okupování útočného pásma. Kotouč se nakonec doklouzal k domácímu brankáři, který jej raději přikryl.

14:27
    Tohle je to, co domácí potřebovali. Vypadá to, že jejich aktivita jen tak neupadne. Vhazovat se bude po Labarberově levici.

13:41
    A je vyrovnáno! Domácí stále stupňovali svoji aktivitu a přichází odměna. Rozehrávku Edmontonu zachytil na modré čáře Steve Oleksy, který ji okamžitě adresoval na volného BRUCE LAICHA, který přízemní střelou vyrovnává – 1:1. Asistence: Steve Oleksy.

13:16
    Brouwer to zkusil od modré, ale neuspěl.

12:59
    Po ukázkovém bodyčeku končí Green na domácí střídačce! Tohle byl opravdu krásný hokejový moment.

12:24
    Ovečkin znovu zatáhl kotouč za modrou čáru, kde ostře zabrzdil a pokusil se nabídnout kotouč svým spoluhráčům.

12:05
    Nadějný útok Edmontonu brzdí odpískaný ofsajd, kterého si čárový rozhodčí nemohl nevšimnout.

11:41
    Hostující brankář teď hezkým výpadem zastavuje protiútok domácích, tohle na vyrovnání nevypadá.

11:00
    Čtvrtá formace Washingtonu teď zatlačila svého soupeře a snaží se o rychlé vyrovnaní. Schmidt napřáhl na modré, ale Labarberovu branku netrefil.

10:25
    Je evidentní, že pro domácí je úvodní branka na straně soupeře velkým šokem. Momentálně působí zaskočeně a na jejich holi se projevuje velká nervozita.

09:48
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Je tu branka otevírající skóre dnešního utkání. Green nerozehrál přesně a do rychlého protiútoku se dostali hosté. V přečíslení tři na dva se ke střele z mezikruží dostal BOYD GORDON, který střelou k tyčce nedal Holtbymu téměř žádnou šanci – 0:1! Asistence: Justin Schultz.

09:13
    O kotouč se bojuje v rohu obranné třetiny domácích. Lépe to vypadá pro Washington.

08:31
    Olejáři se postupně vzpamatovávají z úvodního tlaku Washingtonu a začínají vystrkovat růžky. Holtby chytře přerušuje hru a dává svým spoluhráčům možnost na oddych.

08:10
    Velká šance na straně Edmontonu! Petry napřáhl na modré a vyslal dělovku na Holtbyho, ten jeho střelu vyrazil pouze před sebe, kde se k dorážce mohl dostat Gazdic, tomu kotouč přeskočil hůl.

07:29
    Grabovskij bojoval o kotouč v útočné třetině, tam o něj smolně přišel. Naštěstí pro domácí Petryova přihrávka do rychlého brejku nenašla správného adresáta.

07:16
    Čtvrtá útočná formace Capitals teď brzdí útoky Oilers a všechny zastavuje už ve středním pásmu.

06:55
    Střely na branku zatím výrazně pro domácí – 5:1.

06:33
    Petry se Smythem se dostali do přečíslení dva na jednoho. První jmenovaný žádnou přihrávku nevymyslel, bohužel pro Olejáře se nedostal ani ke střele, díky pohotové reakci domácího obránce Urboma.

06:14
    Doufejme, že komerční přestávka neustálí rychlé tempo, ve kterém obě mužstva nastoupila. Zatím si rozhodně není na co stěžovat.

06:14
    Ovečkin se dostal k další střele od pravého mantinelu. Jeho pokus mířil pouze do výstroje připraveného Labarbery, ten okamžitě přerušuje hru a posílá na led první formaci svého týmu.

05:41
    Zdá se, že třetí útočná formace Capitals naváže ke skvělým výkonům z minulého zápasu, zatím dělají velké problémy obraně hostů, konkrétně Bělovovi a Schultzovi.

04:55
    Pobyt Edmontonu v útočném pásmu končí. Domácí bleskově založili rychlý protiútok. Ward a jeho spoluhráči z útoku mohou pokračovat do útočné třetiny.

04:21
    Nugent-Hopkins je prvním hráčem hostí, který prověřil Holtbyho pozornost, ten vytasil svůj pravý beton a kotouč se ocitl v rohu.

04:08
    Začalo se ve velkém tempu. Hraje se velmi důrazně a tvrdě.

03:20
    Alzner kolem levého mantinelu zatáhl kotouč do útočné třetiny, kde jej přenechal Eratovi, ten střelou na vzdálenější tyč minul branku Edmontonu.

02:48
    První útočná formace Capitals je na ledě a dělá hostující obraně velké problémy. Bělov vyhodil pouze do středního pásma, tam se kotouče ujímají znovu domácí.

02:23
    Washington začal velmi aktivně, Edmonton vyhazuje na zakázané uvolnění. Pobyt domácích v útočném pásmu bude nadále pokračovat.

01:30
    Při dalším postupu domácích do útočné třetiny se hra musela přerušit, byl odpískán ofsajd.

00:43
    Ovečkin se dostal za modrou čáru a hned ze začátku zápasu prověřil Labarberu, ten jeho střelu vyrazil.

00:21
    Úvodní vhazování vyhráli domácí, do útočné třetiny se ale nedokázali dostat, hraje se ve středním pásmu.

00:01

Zdá se, že k úvodnímu vhazování je vše připraveno. Obě mužstva jsou nastoupena na hrací ploše. Domácí nastoupí v klasické domácí kombinaci, červeno-modré. Hosté přijeli v bílo-modré kombinaci.
    Přeji příjemné počtení.

Jak už je v NHL zvykem, začátek utkání se nám malinko protáhne. Určitě nemusíme zoufat, čeká nás kvalitní utkání o důležité body do tabulky.

Washington Capitals: Holtby (Neuvirth) – Alzner, Green, Urbom, Carlson, Schmidt, Oleksy – Johansson, Bäckstrom, Ovečkin – Laich, Grabovskij, Brouwer – Chimera, Fehr, Ward – Erat, Beagle, Wilson

Edmonton Oilers: Labarbera (Dubnyk) – Ference, Schultz N., Petry, Šmíd, Bělov, Schultz J. – Hemský, Nugent-Hopkins, Hall – Eberle, Arcobello, Smyth – Joensuu, Gordon, Perron – Brown, Acton, Gazdic

Rozhodčí: Devorski P., Burchell – Devorski G., Racicot.

Češi a Slováci na ledě

Michal Neuvirth – 109 minut, 56 zásahů, 6 gólů, 89,3%

Ladislav Šmíd – 1 (0+1)
    Aleš Hemský – 4 (1+3)

Vzájemné zápasy

Oba týmy proti sobě nastupují po dlouhé době, proto by se ve statistikách hledal velmi špatně poslední vzájemný zápas. Z důvodu jiného systému, máme tedy možnost tyto dva celky vidět.

Ani Olejáři nevstoupili do sezóny zrovna nejlépe. Co se týče bodové bilance jsou na tom o pouhý bod lépe než jejich dnešní soupeř, když dokázali zvítězit nad týmem z New Jersey až po samostatných nájezdech a utkání v Torontu dotáhli až do prodloužení.

Edmonton Oilers – Winnipeg Jets 4:5
    Vancouver Canucks – Edmonton Oilers 6:2
    Edmonton Oilers – New Jersey Devils 5:4 sn.
    Edmonton Oilers – Montreal Canadiens 1:4
    Toronto Maple Leafs – Edmonton Oilers 6:5 pp.

Nejproduktivnější hráči:
    Taylor Hall – 5 (1+4)
    Mark Arcobello – 5 (0+5)
    R. Smyth, A. Hemský, B. Gordon, D. Perron, J. Eberle – všichni 4 body.

Borci z Washingtonu mají v dosavadním průběhu sezóny 2013/2014 odehráno pět utkání, ve kterých určitě nemají bilanci, kterou by jsi před startem sezóny představovali. Z pěti utkání dokázal zvítězit pouze ve druhém kole na nájezdy proti Calgary Flames.

Chicago Blackhawks – Washington Capitals 6:4
    Calgary Flames – Washington Capitals 4:5 sn.
    Dallas Stars – Washington Capitals 2:1
    Washington Capitals – Carolina Hurricanes 2:3
    Washington Capitals – Colorado Avalanche 1:5

Alexander Ovečkin – 7 (5+2)
    Michail Grabovskij – 5 (3+2)
    Nicklas Bäckstrom – 5 (1+4)

Vítejte u dalšího podrobného onlajnu z nejprestižnější hokejové soutěže světa. NHL už je v plném proudu a dnešním dnem nám pokračují další kola. Já se Vám co nejlépe pokusím přiblížit utkání Washington Capitals – Edmonton Oilers.

Přejí příjemný sportovní zážitek!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Marek Indruch

Branky a nahrávky: 14. Laich (Oleksy), 31. Ward (Bäckstrom, Ovečkin), 34. Ovečkin (Johansson, Bäckstrom), 35. Brouwer (Grabovskij, Bäckstrom) – 10. Gordon (Schultz J.), 59. Acton (Petry, Perron)

Rozhodčí: Devorski P., Burchell – Devorski G., Racicot