Kypr – Albánie 0:0 (kon.) | Portugalsko – Lucembursko 3:0 (kon.) | Izrael – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Litva – Bosna 0:1 (kon.) | Řecko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Rusko 1:1 (kon.)
Maďarsko – Andorra 2:0 (kon.) | Švýcarsko – Slovinsko 1:0 (kon.) | Norsko – Island 1:1 (kon.)
Turecko – Nizozemsko 0:2 (kon.) | Rumunsko – Estonsko 2:0 (kon.) | Lotyšsko – Slovensko 2:2 (kon.)
Dánsko – Malta 6:0 (kon.) | Bulharsko – Česko 0:1 (kon.) | Srbsko – S. Makedonie 5:1 (kon.)
Irsko – Kazachstán 3:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Rakousko 0:3 (kon.) | Itálie – Arménie 2:2 (kon.)
Švédsko – Německo 3:5 (kon.) | Skotsko – Chorvatsko 2:0 (kon.) | Anglie – Polsko 2:0 (kon.)
Belgie – Wales 1:1 (kon.) | San Marino – Ukrajina 0:8 (kon.) | Černá Hora – Moldavsko 2:5 (kon.)
Španělsko – Gruzie 2:0 (kon.) | Francie – Finsko 3:0 (kon.)
Skotsko
2:0 (1:0)
Chorvatsko
Úterý 15.10.2013, 21:00Kvalifikace MS (Evropa)

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:55:24)

A je dobojováno! Domácí výběr si v posledním utkání alespoň trochu napravil chuť, když poráží Chorvatsko 2:0. V druhé půli přidal ještě branku Naismith, který dorazil špatně koplou penaltu Bannana. Hosté svou jedinou velkou šanci promarnili, když samostatný únik neproměnil v 65. minutě Eduardo.

90+3
    Posledních cca deset vteřin, dnes už se pravděpodobně nic nestane.

90+3
    Skotové již nechtějí půjčit soupeři míč a hrají mezi ním bago. To se pochopitelně líbí tribunám.

90+2
    Brown si počínal v souboji s Eduardem nedovoleně, to neuniklo pozornosti sudího.

90
    Hlavní rozhodčí dnešního utkání nastaví ještě tři minutky nad rámec hrací doby.

89
    Naposledy střídá kouč Skotska, Bannana vystřídal Burke.

86
    Na hřišti se již neděje nic moc zajímavého, oba týmy se střídají v držení míče, do šancí se ale nedostávají.

84
    Čorluka vyhrál důležitý sprinterský závod s domácím útočníkem a odkopl míč do zámezí.

82
    Další změna v dresu Skotska, za velkého potlesku odchází Snodgrass, místo něj si na pár minut zahraje McArthur.

80
    Eduardo stál v ofsajdu, což dokazuje i opakovaný záběr. Dobrá práce pomezního rozhodčího.

80
    Mandžukiče nahradí na posledních zhruba dvanáct minut Jelavič.

79
    Utkání ztratilo druhou brankou náboj, spíše se hraje bez nasazení uprostřed hřiště.

77
    Anya, který zařídil pokutový kop odchází ze hřiště, nahradí ho Dorrans.

73
    Skotsko právě vstřelilo branku!
    Bannan poslal svou penaltu doprava, kde stál Pletikosa a míč vyrazil, bohužel pro Chorvaty jen k STEVENU NAISMITHOVI, který míč uklidil!

72
    Penaltu půjde kopat Bannan!

72
    Anya si ve vápně dobře pokryl míč před Vidou, který ho fauloval! Skotsko bude kopat pokutový kop!

70
    Na Chorvatech je hodně vidět touha po vyrovnání, pro svou obvyklou kombinaci ale nemaj prostor.